Představitelka seriálové Digi z Ulice se může pochlubit kromě desetiletých dvojčat Magdalenky a Josefa i téměř devítiměsíční dcerou Emmou. Tu má sympatická herečka s partnerem, jehož totožnost nechce z pochopitelných důvodů odhalit.

Od porodu, kterého se Míša dočkala krátce před Vánoci, se stala maminkou na plný úvazek. A jak jistě mnohé ženy ví, s narozením miminka často přichází i velké dilema, kterému se lze jen těžko vyhnout – kila navíc! Jak se ale zdá, na rozdíl od jiných Míša tohle období zvládá opravdu bravurně. Jak sama přiznala, nějaké to kilo jí ještě zbylo, nicméně i přesto je spokojená.

Důkazem je její fotka v plavkách z dovolené v Rakousku. „Měsíc před narozeninami si tu schovám tuhle fotku, abych jednou viděla, že to tenkrát ještě drželo pohromadě,“ připomněla usměvavá zrzka, že se blíží její kulaté čtyřicáté narozeniny. „Pořád mám o čtyři kila víc než před otěhotněním, ale jsou to moje nejoblíbenější kila...,“ svěřila se Míša, která se dle fotky ale rozhodně nemá za co stydět. Trojnásobná maminka sice dala k fotce hastag #p*delataalespokojená, při pohledu na její postavu však zjistíte, že má postavičku jako lusk.

„Krásná a štíhlá náhodou, já mám nahoře o dost kil víc, než když jsem byla bezdětná a vůbec mi to nevadí... teda někdy trochu jo, když ve skříni narazím na věci, které se v průběhu let smrskly a já bych je zase tak ráda provětrala,“ pochválila Maurerovou jedna ze sledujících, se kterou ostatní bezesporu souhlasili.

VIDEO: Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest.

Video
délka: 01:24.76

Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií