Herečka se šla ve čtvrtek večer podívat na premiéru své dcery Sabiny Remundové (47), která hraje v muzikálu Saxana podle filmu Dívka na koštěti. „Mávala jsem na jednoho milého fotografa a přehlídla, že schodiště má ještě o schod víc!“ popsala Blesku sama Janžurová okolnosti svého pádu, který vyděsil všechny přítomné premiérové hosty. 

„Díky Petrovi Štěpánkovi a Zlatě Adamovské, před kterými jsem své salto mortale předvedla a kteří se vylekali víc než já, jsem stála rychle na nohou,“ nezapomněla poděkovat svým zachráncům.

„V přilehlém uvítacím salonku – já vím, kde mám upadnout – mi velmi milý ředitel divadla Michal Hrubý poskytl pohotově první pomoc sklenkou šampaňského,“ řekla s humorem sobě vlastním.

Herečka je naštěstí dle svých slov v naprostém pořádku a karambol jí večer rozhodně nezkazil. „Pak jsem si v pohodě vychutnala báječné představení,“ uzavřela Janžurová. Odteď si prý ale na schodech bude dávat větší pozor!

Iva má přitom na pády smůlu. V roce 2002 se na ni během představení ve Stavovském divadle zřítily kulisy. Tehdy ji odvážela sanitka do nemocnice. „Od té doby slavím druhý duben jako své druhé narozeniny,“ říká Janžurová.

VIDEO: Janžurová na premiéře filmu Reflexu: Svobodu si musím teprve uvědomit!

Video
délka: 02:24.47

Janžurová na premiéře filmu Reflexu: Svobodu si musím teprve uvědomit! Petr Macek, JanJedlička

Fotogalerie
38 fotografií