V sobotním dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas se Kateřina Brožová odvážně popasovala s americkou soulovou zpěvačkou Macy Grayovou (52). „Strašně ti to takhle sekne, to jsme nikdo nečekali, tohle je opravdu luxus. Já jsem čekal, jak ten svůj sameťák nakřápneš tou cestou k Macy, což se ti teda povedlo, bylo to úplně nádherný,“ rozplýval se nad ní zpěvák a skladatel Janek Ledecký (57), a Brožová podle svých vlastních slov měla co dělat, aby potlačila slzy, co se jí draly dojetím do očí. Stala se totiž výherkyní tohoto kola a porota nešetřila pochvalami. 

Přestože Macyin hit Try, do kterého se plavovlasá herečka pustila se skutečnou vervou, na první dobrou všechny okouzlil, na oficiálním youtube kanálu TV Nova se setkal s ostrou kritikou. „Jako promiňte, ale ten playback je vidět. Hlavně že vyhrála,“ rýpali totiž do bývalé partnerky podnikatele Jaromíra Soukupa (50) mnozí příznivci tohoto pořadu. A to se známé herečky (a dokonce i muzikálové zpěvačky), která je v současné době k vidění mimo jiné také v seriálu Modrý kód v roli panovačné starostky města Rubava, dotklo.

Nechápala tyhle „negativní komentáře zakomplexovaných pisálků“, jak je alespoň označila na instagramu, a dodala: „Cha cha… Ať si to jdou zkusit!“ rozohnila se. Video na youtube má totiž zjevně posunutý zvuk a proto nepasuje Brožové přesně do úst. Kromě toho artikulaci herečce notně ztěžovaly i umělé zuby. Všímavější diváci navíc podotkli, že živému zpěvu odpovídá i drobná chybka v textu. Brožová si totiž lehce popletla text a místo „try to walk away“ zapěla „try to say goodbye“. To by se přece v případě playbacku nestalo. Nicméně jak se říká, kdo chce psa bít, hůl si vždy najde...

VIDEO: Kateřina Brožová rozhodně není na ocet! Má už za Soukupa náhradu?

Video
délka: 01:59.55

Kateřina Brožová rozhodně není na ocet! Má už za Soukupa náhradu? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
75 fotografií