Liberecký rodák Yemi A.D. je už devět let „v chomoutu“. Svůj život se rozhodl spojit s dlouholetým partnerem Jaromírem Smetanou (37), s nímž si o něco později dokonce pořídil pejska, fenku bígla jménem Summer. Nyní však úspěšný choreograf, jenž kdysi dávno jako tanečník dokonce doprovázel i Ivetu Bartošovou (†48), přiznal mnohem smělejší plány do budoucna. Svěřil se totiž s touhou zpečetit lásku ke svému manželovi společným potomkem.

„Děti plánujeme,“ prozradil pro Super.cz Yemi známý i z show Tvoje tvář má známý hlas. Ten přitom před dvěma lety ještě tvrdil, že na dítě se svým životním stylem nemá čas! Jedním dechem pak ale dodával, že mu je jedno, zda mu jeho ratolest odnosí náhradní matka, anebo dá přednost adopci.

Tentokráte byl však na slovo skoupý. „Tuto otázku bych nechtěl moc rozvádět. Vždycky, když k tomu něco řeknu, tak se to až příliš omílá. Nechci být středem pozornosti,“ dodal skromně. S mužem, s nímž v červenci 2010 vstoupil do registrovaného partnerství (čímž chtěli jít příkladem dalším homosexuálním párům), by tak přitom posunuli laťku tolerance zase o kousek dál!

„Rodina je největší základ pro všechny, tak doufám, že jednou bude i pro mě,“ zdůraznil český kreativní producent s nigerijskými kořeny Yemi Akinyemi Dele, jak zní celé jméno tohoto renesančního muže, který v minulosti například opakovaně spolupracoval se slavným americkým rapperem Kanyem Westem (42), moderoval hitparádu TV Nova Eso a jako herec se objevil například ve výpravné fantasy pohádce o bájné Narnii. Snad se mu tedy jeho sen co nejdříve splní!

VIDEO: Yemi A. D. stýká se s milionáři, sám nakupuje v secondhandu

Fotogalerie
39 fotografií