Však i ona sama se na sebe při focení nemohla vynadívat. „Tak tohle jsou nejhezčí fotky, které jsem kdy nafotila!“ neskrývala svůj obdiv k práci vizážistky, stylisty a fotografa. Těm se svěřila s naprostou důvěrou a vše nechala na nich – oblečení, líčení i styling. Jen délka vlasů musela zůstat, jak je, neboť je má napletené pro roli Heluš v Ordinaci a nesmí na ně sáhnout.

Vůbec to nevadilo, vizážistka je jen trochu natočila, aby Martině vykouzlila krásné lokny. A tři kusy oblečení, které jí stylista zapůjčil, si dokonce odnesla s sebou – hnědý svetr, triko s Mickey Mousem a plisovaná sukně jí sedly a líbily se tak, že si je na místě odkoupila! Zkrátka – bylo to nejlepší focení jejího života. „Poprvé jsem si připadala o deset let mladší,“ řekla nadšeně Randová.

Věří v lásku

V zítřejším Blesk tv MAGAZÍNU má Martina velký rozhovor. Hodně v něm řeší muže, neboť je pořád sama a žije s maminkou. Přesto je přesvědčená, že ji partnerské štěstí ještě potká. „Myslím si, že ten pravý je na cestě. Sice asi cestuje z Austrálie, jde pěšky a má blbý boty, ale doufejme, že se ke mně dopraví. Třeba i bos,“ směje se herečka.

Smířila se prý s tím, že úplná rodina s dětmi se jí už v tomto životě netýká. Ale s tím chlapem by jí to vyjít mohlo, zvlášť potom, co potenciální nápadníci uvidí zítřejší vydání Blesk tv MAGAZÍNU. Martina je v něm totiž za neskutečnou kočku!

VIDEO: Ztráta rodičů způsobila prudký pád sebevědomí. Libuše doufá, že ji O 10 let mladší znova nakopne

Video
Video se připravuje ...

Ztráta rodičů způsobila prudký pád sebevědomí. Libuše doufá, že ji O 10 let mladší znova nakopne TV Nova

Fotogalerie
34 fotografií