Mateřskou dovolenou Míša nikdy nezažila, protože už narozením dvojčat Magdaleny a Josefa začal slušný záhul. Loni v prosinci k dvojčatům Pepovi a Madlence (v lednu 11) přibyla dcera Emma a vše se změnilo v maraton.

Naštěstí mám skvělého partnera a obrovské parťáky v dětech, které se automaticky zapojily do péče o malou, takže jsem hned mohla začít pracovat. Paradoxně mám teď daleko víc nabídek než před těhotenstvím. A jestli jsou tři děti konečný stav? Říkám ano, ale může se stát cokoliv,“ tvrdí herečka, která se ujala moderování slavnostního otevření butiku s německými kabelkami v Myslbeku.

Dřív jsem byla posedlá nakupováním oblečení, bot a kabelek, ale jak stárnu, tak se můj zájem přesunul na nákupy jídla a drogerie. Není den, kdy bych něco nekoupila,“ směje se Maurerová, která se v poslední době neobejde bez baretu.

„Není to jen módní doplněk, ale nutnost. Po porodu mi vypadala půlka vlasů a teprve teď mi začaly dorůstat. Ale mám na hlavě divného ježka, tak to maskuji. S vlasy odešla i prsa, takže těch pět kilo, co se mě stále drží, mám v zadku,“ svěřila se Blesku trojnásobná maminka.

VIDEO: Trojnásobná máma Maurerová: Přišla o vlasy i prsa! Co za tím je?

Video
délka: 02:49.56

Trojnásobná máma Maurerová: Přišla o vlasy i prsa! Co za tím je? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií