Telefonát se odehrál v sobotu, tedy jen tři dny před Karlovou smrtí. „Byl už velmi slabý. Měl ale radost, že vypadám lépe, že se dávám dohromady,“ svěřila Blesku Dominika. „Telefonovali jsme si přes mobilní aplikaci, která přenáší i video. Ivana půjčila tátovi telefon do ruky, a tak jsme se viděli. A chválil mě,“ vzpomíná se slzami v očích.

„Snažila jsem se mu pak dovolat v pondělí, ale táta měl už vypnutý telefon a Ivana mi hovor nevzala. Říkala jsem si hned, že se asi něco děje. V úterý v noci pak tatínek zemřel. Jsem ráda, že mě viděl, že je mi lépe. Ale bolí mě, že se nedočkal toho, že jsem si našla práci,“ doplnila Gottová, která otci slíbila, že nastoupí na léčbu kvůli závislosti.

Naneštěstí Slavík zemřel ve stejný den, kdy v Blesku vyšlo jeho prohlášení právě o Dominičině (ne)nástupu na léčení. Gott s Ivanou si v něm stěžovali, že Dominika odložila nástup do léčebny, kde ji měli zbavit závislostí na alkoholu a lécích. Nejstarší Slavíkova dcera se k tomu nyní rozhodla promluvit.

Otec i jeho žena Ivana podle ní věděli, že se snaží se závislostmi zatočit sama. „Já mám vůli. Zvládala jsem to a oba to viděli, když jsme si volali prostřednictvím videohovorů. Přesto chtěli, abych šla do léčebny,“ řekla k tomu Blesku Dominika. „Já ale nechci být nikde zavřená! Když jsem se pro něco rozhodla, tak to dotáhnu do konce. Ivana mi v tom ale nevěří...“ doplnila. Dlužno podotknout, že Dominika vypadá opravdu lépe než v létě, kdy svého tátu při návštěvě Česka viděla naposledy.

Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší eshop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

Kniha Navždy božský je v prodeji za 99 Kč.

VIDEO: Slavné krásky o setkání s Gottem (†80): Osudová chyba zprávařky Leové!

Video
délka: 05:14

Slavné krásky o setkání s Gottem (†80): Osudová chyba zprávařky Leové! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
42 fotografií