Už čtyři měsíce se může Ewa Farna pochlubit pro ženu tím nejzáslužnějším titulem. Je z ní matka! Zpěvačka se stala maminkou malého Artura, kterého porodila svému manželovi a kytaristovi v jednom Martinu Chobotovi (30). Takřka celé těhotenství i záhy po porodu se ale nebála pokračovat ve své hvězdné kariéře a koncertovat pro fanoušky, jichž má bezpočet v Česku i Polsku.

Jak však sama tvrdí, s dítětem se toho v jejím životě zase tolik nezměnilo. Až na jeden úsměvný detail. „Už když jsem byla ke konci třetího trimestru, tak od té doby jsem neměla v životě doma tak uklizeno. Vždy jsem byla bordelář a teď přesně vím, kde co mám, mám v tom nějaký prapodivný řád,“ přiznala Ewa v pořadu Blízká setkání s Terezou Kostkovou (43) na Českém rozhlasu. „Vůbec nevím, kde se to ve mně vzalo. Věci mají své místo a štve mě, když nemají. Připadá mi v tenhle moment, jako bych to nebyla já,“ dodává Farna, kterou její nová vášeň pro úklid očividně samotnou lehce zaskočila.

Jinak si zpěvačka dle svých slov mateřství užívá, i když možná přišlo trochu dříve, než je na dnešní dobu obvyklé. „Jsem strašně ráda, že jsem mladá máma. Možná proto to relativně dobře zvládám, nebo si to aspoň myslím. Není to tak strašné, jak se to všude démonizuje. Možná proto se toho ty mladé holky bojí,“ řekla v rádiovém vysílání dobře naladěná zpěvačka, jež se domnívá, že kvůli údajné izolaci od světa a „stání u plotny“ se mladé ženy obávají stát dříve matkami.

 

Fotogalerie
44 fotografií