Nicol, která před lety na čas zmizela z Česka a stáhla se tak z veřejného života, prožila s Jágrem románek v 90. letech. „Měla jsem za sebou rozchod a přišlo tohle setkání. Říkala jsem si, že to asi tak mělo být, že jsem dostala v době krize takovou odměnu,“ přiznala v rozhovoru pro Expres.cz, jak to mezi nimi začalo.

„Zjistila jsem, že život nekončí na jedné lásce, ale že v životě máte hodně příležitostí,“ doplnila Lenertová s tím, že i Jaromír byl prý tehdy po rozchodu. Kdo koho sbalil, ale prý říct nedokáže. „Ono to tak vyplynulo samo. Potkali jsme se na jedné akci, pak po pár měsících či týdnech se mi ozval. Setkali jsme se spolu, šli jsme do divadla, takže to bylo takové příjemné.“ Strávili tehdy večer v Divadle Ypsilon, a dokonce si popovídali i s Jiřím Lábusem (69).

Nicol i po letech chrání hokejistovu čest a o tom, jaký je milenec, nikdy nepromluvila. „Jsou věci, o kterých se nahlas nemluví,“ říká jen tajnosnubně a jak byl vlastně dlouhý jejich vztah, už si bývalá moderátorka prý rovněž přesně nepamatuje. „Potkali jsme se na určitou dobu. Oba jsme vnitřně vytušili, že je konec, když jsme oba zjistili, že každý chceme jít jinou cestou, a proto to i skončilo,“ promluvila o jejich rozchodu.

Jeho zářná hokejová kariéra však za to nemohla. „Nebylo to o tom, že bych s ním nechtěla něco sdílet. Ale jak to přišlo, tak to i odešlo,“ krčí rameny kráska, která už před Jaromírem chodila se sportovcem, fotbalistou, a tak věděla, co takový život obnáší.

Žádná zášť mezi nimi nezůstala, ale v kontaktu už nejsou. „Když se někde potkáme, nevyhýbáme se sobě. Pozdravíme se a chováme se k sobě jako normální lidi, protože lidi se setkávají a rozcházejí, to je život,“ dodala pro Expres Lenertová, která kdysi moderovala zpravodajství na Nově po boku Karla Voříška (55).

VIDEO: Jaromír Jágr: Upřímně promluvil o rozchodu s Veronikou Kopřivovou!

Video
délka: 02:38.96
Video se připravuje ...

Jaromír Jágr: Upřímně promluvil o rozchodu s Veronikou! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií