Veronika Kopřivová patří rozhodně mezi podnikavé ženy. Vztah s hokejovým králem Jaromírem Jágrem jí napomohl k tomu, aby rozjela vlastní „firmu“ a na svém e-shopu přeprodávala zboží z USA, povětšinou dávno vyřazené kolekce světových značek, co později za o mnoho vyšší ceny prodala Češkám toužícím po lepším zboží.

Později svou činnost rozšířila a vymyslela si vlastní kolekci nabízející neforemné oblečení z teplákoviny, které může slušet snad pouze dívkám s Veroničinou dokonalou postavou. A teď se na svém instagramu pochlubila další novinkou – rozhodla se stát nákupčí!

Na svém novém instagramovém účtu slibuje potenciálním zákazníkům zprostředkování nákupu 100% originálního značkového zboží z Ameriky. „Vy vybíráte a já nakupuji online po celém světě,“ dušuje se Kopřivová, která svou kariéru začínala jako striptérka v německém podniku.

Jak uvádí web Expres.cz, ambiciózní blondýnka, nad níž se po rozchodu se slavným hokejkou tak trochu zavřela voda, má v plánu pracovat i jako nákupčí. Což v praxi bude znamenat, že si ji lidé mohou „objednat“ v podstatě jako stylistku, a ona jim na dálku pořídí, co budou chtít.

Podnikatelé v oboru módy musí tedy brát v potaz nejenom to, co je momentálně v kurzu, ale také zohlednit, zda se to k dané osobnosti hodí… Zvládne Kopřivová to, co v současné době dělá například známý módní guru Filip Vaněk, který zodpovídá za vytříbený šatník modelky Simony Krainové (46)?

Až čas nejspíš ukáže, zda si Kopřivová neukousla příliš velké sousto. Koneckonců na sociálních sítích si už takhle často stěžuje, že toho má po pracovní stránce moc a nic nestíhá a přitom sdílí jednu fotku z pláže (a po boku svého nového přítele, modela Miroslava Dubovického, 27) za druhou…

VIDEO: Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! 

Video
délka: 03:32.27

Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! Markéta Reinischová

Fotogalerie
74 fotografií