„Taky je vám takové horko? napsala provokativně Krainová u rafinované fotografie na instagramu, kterou fotil talentovaný slovenský fotograf Branislav Šimončík (42). Ten má za sebou spolupráci s předními světovými módními magazíny jako Elle, Vogue nebo Marie Claire, a tak se není čemu divit, že mu modelka plně věří. 

Polonahá Krainová, stejně jako už mnohokrát v průběhu své kariéry, zvedla tep nejednomu muži. Zarámovat a pověsit na zeď jako reklamu na ženskost a nadčasovou krásu, nemůže se vynadívat jeden z fanoušků. „Simčo, vypadáte čím dál lépe a krásněji, píše další. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

taky je vám takové horko? #whentheheatison @branislavsimoncik

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova),Srp 27, 2019 v 12:22 PDT

Modelka chtěla svůj pokrok v hubnutí a zpevňování postavy zvěčnit, a tak ji ve středu čekalo i focení pro časopis Dieta, kde se objeví i na titulce. Zatímco její stylista Filip Vaněk (41) měl na tričku logo jednoho fastfoodového řetězce, pro blondýnku měl v plánu něco odvážnějšího. 

„A ty budeš mít oblečený tohle. Jenom tohle, říká Vaněk a ukazuje Krainové titěrné kalhotky. „Ty jak to nejíš, tak můžeš mít takovýhle věci, vtipkuje její dlouholetý stylista a kamarád. Dá se tak předpokládat, že i nové fotografie pro časopis budou pořádně žhavé. 

VIDEO: Simona Krainová bude hrát v Ordinaci! Poděkovala a vysmála se Verešové!

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová bude hrát v Ordinaci! Poděkovala a vysmála se Verešové! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
100 fotografií