V sobotu ve 14 hodin si oblíbený moderátor pořadu Máme rádi Česko řekl »ANO« s finalistku České Miss 2014 Gabrielou Bendovou (27). S novinkou se hned pochlubil i na instagramu a připojil slova plná emocí a citu.

„Rodina je absolutní základ jakékoliv společnosti. V pojímání nás dvou je to rodina, na jejímž počátku je pevná LÁSKA muže a ženy. Rodina deklarovaná a oficiálně potvrzená aktem svatby. Rodinu vnímáme jako natolik důležitou, že stojí za to o ní bojovat i ve chvíli, kdy už ostatní jsou skeptičtí. ostatně je to rodina, co tvoří obce, města a země po tisíciletí. A nevím, jestli jako současníci bychom to měli měnit," napsal Libor a okamžitě tím na internetu rozvířil diskuzi.

Už jenom proto, že tolikrát zmínil slovo rodina. Přece jen svatba je důležitý krok, ale rodinou jako takovou se rozumí spíše rodiče a jejich dítě. Znamená to snad, že Bouček se už těší na roli otce a možná že už je na miminko dokonce zaděláno?! Třeba si novomanželé vzali mustr od jednoho ze svatebčanů - Patrika Hezuckého (49), který s manželkou Nikolou čeká dítě. Ostatně i oni prožili svůj velký den poměrně nedávno.

Ať je to ale jak chce, nezbývá než Liborovi pogratulovat tak, jak to na sociálních sítích učinila i řada jeho kolegů a přátel. Z jeho slov je jasné, že je velmi šťastný. „Jsem nadšen, že jsme dnes za účasti těch nejbližších mohli být prohlášeni za manžele. Bylo to dojemné, veselé, rodinné, jídla bylo dost a oficiálním parterem a podporovatelem byly rodiny, ze kterých jsme vzešli," popsal svatební den, který s Gábinou a nejbližšími strávili na hradě Okoři.


„Nebyl to nejkrásnější den našeho vztahu, protože ty teprve dorazí, neb tenhle okamžik je jen začátkem cesty. Cesty, která nemusí být vždy dlážděná a z kopce. Víme to oba. ale i tak - držte nám palce. láska je ta největší síla světa. Boučkovi. Ode dneška," dodal Bouček na profilu na instagramu. Snad tedy i v jeho případě platí, že do třetice všeho dobrého.

VIDEO: Libor Bouček nerozumí světu sociálních sítí, ale chtěl by se to naučit!  

Video
délka: 02:32.07

Libor Bouček nerozumí světu sociálních sítí, ale měl by se to naučit! Martin Balcar, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
154 fotografií