Snad všechny ženy řeší váhu, ovšem Andrea to má přece jen jinak. „Přes rok je to hrozné, jím jako chlap! Potřebuji mít energii, kterou pak vydávám na jevišti,“ přiznala deníku Aha! Kalivodová, co jí dělá problém.

Na divadelní prázdniny se tak těší už proto, že nemusí řešit, zda se vejde do divadelních kostýmů. Do plavek sice cíleně nehubne, ale přesto se o sebe začíná správně starat. „Konečně přišlo léto a já mám celý srpen volno. Jako každý rok se snažím dát se dohromady a mám přísný dietní plán,“ vysvětlovala krásná brunetka.

Ta se nyní třikrát týdně »mučí« v posilovně a nezapomíná ani na dietu. „Jednou týdně piji jen ovocné šťávy, další týden pak zeleninové. Vynechala jsem jakékoliv sacharidy a to je záruka toho, že mi okamžitě letí kila dolů,“ vypočítává dvojnásobná maminka a přiznává, že už po pár dnech zhubla 4 kila.

„Letos jsem začala o něco dříve a měla jsem před sebou ještě jedno vstoupení. Hned jsem to ale pocítila, neměla jsem dostatek síly a tělo mi to dalo najevo,“ dodala ale Kalivodová s tím, že to opravdu nemá úplně jednoduché.  

VIDEO:  Andrea Tögel Kalivodová se ukázala v plavkách: Jsem se sebou spokojená

Video
délka: 03:05

Andrea Tögel Kalivodová se ukázala v plavkách: Jsem se sebou spokojená Adam Balažovič/BPŽ

 

Fotogalerie
35 fotografií