Herečka Ester Geislerová umí kolem sebe neustále čeřit vody lehkou a naprosto neškodnou kontroverzí. Po chlupatém podpaždí, které předvedla při natáčení Zločinů velké Prahy s Jiřím Langmajerem (53), se jí povedl další husarský kousek – změnit barvu vlasů během filmového festivalu v Karlových Varech. Jeden den se procházela po červeném koberci jako plavovláska, druhý den oslnila na kolonádě pastelově růžovým přelivem.

A toho se, jak se zdá, mladší sestra oceňované hvězdy Ani Geislerové (43) stále drží – a nejenom ona. Aby se na hudební akci Colours Of Ostrava jaksepatří sladila se svou fenkou Liškou, nechala udělat růžové číro i jí. Rozkošnými fotkami se pak pochlubila na sociální síti, kde pro jistotu doplnila obligátní větičku „nebojte, vymeje se to a nikomu se nic nestalo“. To aby na ni nenaběhli pobouření ochránci zvířat, kterým by se mohla zdát proměna roztomilé fenečky jako týrání psů.

Místo výtek si však za kosmetickou změnu svého domácího mazlíčka na instagramu mohla přečíst spíše samou chválu. Například herečka Jitka Schneiderová (46) směrem k Lišce nadšeně napsala: „To je sladký!“ Stejně se rozplývala i další umělkyně, Jana Plodková (37), jejíž komentář u fotek Lišky byl stručný: „Hahaaa, to je skvělý!“ Jak se zdá, nikoho tedy Esteřino rozhodnutí obarvit pejskovi šešulku hlavy nepobouřilo, spíše naopak. A ani Liška samotná nevypadala, že by se kvůli růžovému kohoutu cítila nějak méněcenně…

VIDEO: Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá

Video
délka: 02:17.88

Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá Jana Marvanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
61 fotografií