Herečka, spisovatelka a hvězda romantické komedie LOVEní Ester Geislerová se vlasových experimentů rozhodně nebojí. Jakožto sestra známé herečky Ani Geislerové (42) je sice původně zrzavá, barvu vlasů však mění tak často jako chameleon. Již před nějakým časem se rozhodla „oprostit“ od barvy, která jejich rodinu provází – kromě Ester a Ani je totiž rusovláskou i nejstarší z klanu Geislerových, výtvarnice Lela (43). Esteřinu radikální změnu v blondýnku pak mnoho jejích fanoušků málem oplakalo.

A teď jim Ester připravila další šok! Ještě na červeném koberci a následující dny se ve Varech spoluautorka knih Terapie sdílením procházela jakožto světlovláska. V úterý ale byla přistižena na kolonádě už s obarvenou hlavou na růžovo a vzbudila tím skutečný poprask. Novým přelivem se pochlubila i na instagramu. „Matchy – matchy,“ napsala k momentce v luxusním grandhotelu Pupp, čímž si vlastně svérázným způsobem libovala, jak hezky se jí podařilo sladit barvu vlasů s drahou kabelkou a halenkou s velkými fialovo-růžovými květy.

Excentricky obarvenou růžovovlásku pak chválily na sociální síti i ostatní celebrity. „Ohooooo, pecka!“ napsala jí například herečka Jitka Čvančarová (41), nebo herečka a režisérka Petra Nesvačilová (33), která Esteřin sestřih i barvu ohodnotila nejenom slovem „nejvíceeee“, ale i srdíčkem. Krásné Geislerové, jak se zdá, zkrátka sluší všechny barvy. Veselé video, na kterém hází svými barevnými vlásky ze strany na stranu, si pustilo na šest tisíc Esteřiných fanoušků. A to je na české poměry dost slušný úspěch…

VIDEO: Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá.

Video
Video se připravuje ...

Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá. Jana Marvanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
59 fotografií