Několik měsíců po ohnivém incidentu v istanbulském baru Týnuš vůbec neukazovala tvář. Postupně pak na sociální síti ukazovala jen části svého obličeje, až ho před pár týdny poprvé ukázala celý. Ve středu nastal další velký milník v jejím životě - poprvé se vypravila do společnosti!

Nejednalo se ovšem o žádnou party nebo společenskou sešlost, ale o přebírání nového vozu, který, zdá se, dostala jako dárek. „Tak s tímhle červeným krasavcem se teď vozím. Vždycky jsem snila o tom, že si jednou budu přebírat nové vyblýskané autíčko s tou mašlí," chlubila se na instagramu svému téměř půl milionu fanoušků a připojila fotografii, kde vedle červeného žihadla pózuje. 

Na fotografii ale působí spíše nešťastně, což připisuje nervozitě. Jen škoda, že jsem z toho byla tak nervózní, že se tvářím buď takto a nebo na fotkách spím. Ale věřte, že uvnitř skáču radostí," dodala Týnuš ke snímku, ze kterého lze poznat, že použila velké množství make-upu, aby zakryla popáleniny v obličeji. 

Jejího „útrpného" výrazu si samozřejmě všimli i její fanoušci, s hvězdou instagramu ale měli pochopení. Teda, vypadáš nas*aně. Ovšem věřím, že ten šok z takového krasavce byl větší, než ukočírovat výraz na fotku. Tobě to ale i tak ohromně sluší. Tak přeji spoustu šťastně najetých kilometrů," přeje Třešničkové jedna z fanynek.

VIDEO: Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
80 fotografií