8. duben 2020
Svátek slaví Ema, zítra Dušan

Velkolepá oslava Slavíkových osmdesátin: Gottovi se omlouvají pozvaní hosté!

/
 • Dnešní velkolepá oslava Gottových osmdesátin se komplikuje: David a Ztracený poslali omluvenky! A nejsou jediní
  21. června 2019 ● 05:00

  Vybrali špatný termín, nebo prostě nešlo, aby byli na párty všichni, které Karel Gott chtěl? Na dnešní předčasnou oslavu jeho 80. narozenin dnes totiž do pražského Divadla Na Jezerce nedorazí několik jeho blízkých kamarádů a kolegů. A tak místo darů momentálně zpěvák spíše přijímá omluvenky.

 • 1.

  Nepřijde vůbec - Michal David (58)

  „Mám v pátek večer koncert v Tvrdonicích na jihu Moravy, tak jsem natočil zdravici s gratulací. Je mi to líto, za Karlem ale určitě zajedu. Do jeho narozenin je času dost,“ řekl Blesku Michal David (58).

  Karel Gott v týdnu pokřtil novou desku Michala Davida.

 • 2.

  Nedorazí ani Marek Ztracený (34)

  Koncert zase na severní Moravě má dnes večer také Marek Ztracený (34), který pro oslavence loni napsal hit Ta pravá. „Vystupuji ve Velkých Losinách a do Prahy se vrátím až kolem třetí hodiny ranní. Je mi to líto,“ svěřil zpěvák, který také poslal přes Gottovu manželku Ivanu (43) natočenou narozeninovou gratulaci.

  Marek Ztracený na cenách Anděl

 • 3.

  Jiří Suchý (87) - Přijde později

  Mezi ty, kteří po svých kšeftech dorazí na oslavu později, bude patřit např. Jiří Suchý (87), jehož čeká představení v Semaforu. 

  Suchý je stále ve formě.

 • 4.

  Helena Vondráčková (71)

  Později přijde i zpěvačka Helena Vondráčková (71), která má dnes svůj narozeninový koncert.

  Helena Vondráčková si vzala šaty s hlubokým výstřihem.

 • 5.

  Dagmar Havlová (66)

  Podle informací Blesku se z oslavy omluvila také bývalá první dáma Dagmar Havlová (66) s tím, že ji trápí zdravotní problémy. 

  „Bohužel, je to pravda. Nemohu se proto zatím účastnit ani zkoušek v divadle, ani narozenin pana Karla Gotta,“ napsala Blesku Dagmar Havlová.

  Během 12 let Dagmar Havlovou potkalo devět přiznaných zdravotních komplikací.

 • 6.

  Drobný dostal stopku

  Na oslavu má zakázáno přijít původně pozvaný zpěvák Milan Drobný (74). Gotta a jeho ženu naštvalo, že v nové knize Blesku Náš Karel popisuje, jak mu měl bývalý Slavíkův řidič Olda Havránek (†78) říct, že zpěváka jeho žena bije. „Karel Gott vám vzkazuje, že je vámi naprosto zhnusen a chce se mu z vás zvracet. Extrémně lituje toho, že si vás pozval domů, do svého soukromí. Jste pro něj největším zklamáním v životě. Vaše neustálé vytrubování soukromých informací z rodiny Karla Gotta bohužel přimělo pana Gotta změnit jeho původní rozhodnutí pozvat Vás na jeho soukromou oslavu narozenin. Karel Vás tam nechce vůbec vidět!!!“ reagovala Slavíkova mluvčí Aneta Stolzová (37).

  Milan Drobný

 • 7.

  Jan Hrušínský o tajné párty: Zeman a Babiš NE!

  Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (64) je rád, že se bude slavit v jeho divadle, a zároveň veřejně vystupuje proti prezidentovi Miloši Zemanovi (74) a premiérovi Andreji Babišovi (64). „Považuji za poctu, že si Karel Gott pro konání večera se svými přáteli zvolil Divadlo Na Jezerce a rád jsem mu je k tomuto účelu zapůjčil. Seznam pozvaných hostů je zcela v režii managementu pana Gotta. Prezident ČR, premiér ani  žádní jim blízcí politici na Jezerce nebudou,“ sdělil Hrušínský.

  Herec Jan Hrušínský.

  Kniha Náš Karel vydaná k narozeninám Slavíka je k dostání za 59 Kč a lze ji objednatna internetu.

  Kniha Náš Karel vychází 3.6.
  Kniha Náš Karel vychází 3.6.
  Autor: abl

  Fotogalerie
  77 fotografií

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy