Už to vypadalo, že našla muže svých snů, bohužel to ale nevyšlo. Martina Pártlová po necelém ročním vztahu přiznala, že se s partnerem rozešli. Měli jsme na sebe strašně málo času a on vztah na dálku moc nefunguje. Ale jsme stále přátelé, je to sice klišé, ale je to v pořádku. Nebrečíme ani jeden, myslím,“ svěřila Blesku zpěvačka, která nedávno oslavila čtyřicáté narozeniny.

I přesto, že je zpěvačka single, nadějí na děti se nevzdává. „Vždycky jsem chtěla tři, to už asi nestihnu, dvě asi taky nestihnu, takže budu ráda za jedno. Chtěla bych mít děti, nechci být bezdětná, ale zatím mi pořád netikají biologické hodiny a asi nikdy tikat nezačnou, takže se to bude muset udělat asi na sílu,“ prozradila Martina s humorem sobě vlastním. 

Po rozchodu nesmutní a těší se na léto a koncertování s kapelou Čechomor. „Každý víkend máme koncert s Čechomorem, jezdíme s Kumpánovými muzikanty, to je taková dechovka a chystáme se na Benátskou noc, na to se těším moc,“ představila nabitý program na léto.

Rozhodně si ale najde čas i na relax. „S Nikolkou Štíbrovic se chystám na Tour de France v červenci, nikdy jsem to neviděla a pak tam mám 14 dní dovolenou – a to bych chtěla odjet někam k moři, je mi jedno kam,“ dodává sympatická a věčně rozesmátá zpěvačka. 

VIDEO: Martina Pártlová prozradila rozchod s přítelem! Plánů na děti se ale nevzdává!

Video
délka: 04:48.32

Martina Pártlová prozradila rozchod s přítelem! Plánů na děti se ale nevzdává! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
63 fotografií