„Jednou vlítli přímo do sloupu, a pak jednou na dálnici sjel do pangejtu. Celé to byla volovina,“ pronesl Drobný v knize Náš Karel. „To je absolutní nesmysl! Táta několikrát boural, ale ne s panem Gottem. Ten nikdy v autě neseděl!“ odmítla zpěvákova tvrzení pro deník Aha! Havránkova dcera Dagmara.

„Ano, při jedné nehodě rozbil Citroën Berlingo, které bylo napsané na Karla. Naštěstí to přežil!“ dodala. Nicméně připouští i to, že její otec neměl zrovna ideální vztah se Slavíkovou manželkou Ivanou (42), což Drobný v nové knize také naznačil.

„Když táta ležel v Nemocnici Na Pleši a byl za ním pan Gott na poslední návštěvě čtyři dny před jeho smrtí, vím, že stála na chodbě nemocnice a na pokoj nešla,“ dodala.

Už dříve Havránkova dcera prohlásila, že její otec přestal pracovat jako Karlův šofér kvůli Gottové. Ivana se totiž bála, aby stárnoucí a se zdravotními potížemi potýkající se Olda někde se zpěvákem např. nesrazil maminku s kočárkem, což by mohlo Mistra před zraky veřejnosti poškodit.

Drobný to za svá slova schytal v minulých dnech i od samotného Gotta. Karla nejvíce dopálilo, když Milan řekl, že mu měl Olda vykládat o tom, jak ho Ivana údajně mlátí. „Vzkazuje Vám, že je Vámi naprosto zhnusen a chce se mu z Vás zvracet,“ napsala Drobnému ve velmi ostré SMS zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

V závěru zprávy mu vzkázala, že nemá chodit na oslavu Gottových 80. narozenin, na kterou byl původně pozván. Drobný je teď na dovolené ve Španělsku a nastavájící situaci chce řešit se svým právníkem.  Gottovým se sice omluvil, ale za svými slovy si stojí. Nelíbí se mu zejména, že ve zprávě byl nařčen z toho, že se snaží přiživovat na Slavíkově jménu.

Bouřlivý spor se rozhořel záhy po vydání knihy Náš Karel. Ta je k dostání za 59 Kč a lze ji objednat i na internetu.

 

Kniha Náš Karel vychází  3.6.

VIDEO: Jak bydlí Milan Drobný? Ukázal luxusní palác za miliony! Neuvěříte!

Video
délka: 01:47

Jak bydlí Milan Drobný? Ukázal luxusní palác za miliony! Neuvěříte! Blesk TV

Fotogalerie
51 fotografií