Drobný zaslal Gottové omluvnou SMS, v níž mimo jiné tvrdí, že rozhovor pro knihu dal před tím, než jej manželé pozvali na usmiřovací návštěvu na Bertramku v polovině dubna tohoto roku, a že lituje, že informaci vypustil. Jeho vysvětlení však není pravdivé. Rozhovor vznikl až na konci dubna, tedy poté, co Gott vzal Drobného na milost, a Drobný navíc v inkriminovaném rozhovoru svou návštěvu na Bertramce popisuje. Svým vysvětlením si tak zásadně protiřečí.

Gott se proto rozhodl omluvu nepřijmout. „Pan Gott ani jeho manželka Ivana už nebudou na trapné reakce a výmluvy pana Drobného nijak reagovat," řekla Blesku mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová. Právě ta Drobnému už v úterý vyřídila vzkaz, podle kterého je Gott z Drobného zhnusen. „Přestaňte se už konečně přiživovat a parazitovat na Karlu Gottovi a urážet a ubližovat jeho rodině, zejména Ivaně, kterou jste svou lží opět zostudil," napsala Drobnému v ostré reakci.

Co to odstartovalo?

Drobný se v knize vyjádřil ke svému dřívějšímu sporu se Slavíkem a jeho ženou, který už považoval za zažehnaný. Vinu za něj dával Gottovu bývalému řidiči Oldovi Havránkovi, který prý Drobnému přísahal, že Ivana Gottová svého muže bije, a prosil Drobného, aby zasáhl. Zpěvák si to nakonec prý s Karlem i Ivanou vyříkal a usoudil, že jsou to nesmysly a pouhá msta propuštěného, dnes už zesnulého řidiče.

Vyjádření, které mělo jen uzavřít ostře sledovaný spor, však způsobilo jako rozbuška k dalšímu. Gott se zesnulého řidiče zastal a Drobného obvinil ze soustavného vynášení soukromých informací. „Je proto naprosto nechutné, že si do pusy berete zesnulého Oldu Havránka, který se už nemůže proti Vašim lžím bránit," napsala Stolzová a připomněla, že Drobný informace o Gottových do médií vynášel i dříve.

„Vaše neustálé vytrubování soukromých informací z rodiny Karla Gotta do médií bohužel přimělo pana Gotta změnit jeho původní rozhodnutí pozvat Vás na jeho soukromou oslavu narozenin. Karel Vás tam nechce vůbec vidět!" dodala.

Přestože Drobného mrzí, že informaci vypustil, trvá na tom, že mu ji zesnulý Havránek svěřil, a to i přes bouřlivou reakci Gottových... „Přísahám na své děti, že mi Olda Havránek řekl, že Ivana Karla mlátí. Ano, je chudák po smrti, ale to nic nemění na skutečnosti, že to tak bylo. Karel mi na poslední schůzce řekl, že byl Olda asi naštvaný, protože po dvou bouračkách dostal výpověď,“ dodal smutný Drobný.

Kniha Náš Karel v prodeji od tohoto pondělí 3. června za 59 Kč!

Objednat si ji můžete i na internetu.

Kniha Náš Karel vychází  3.6.

Fotogalerie
58 fotografií