22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor

Vězeňský manšaft snů? Řepka v tom není sám! Jeho muklovská jedenáctka nemá chybu

/
 • Tomáš Řepka a jeho muklovská jedenáctka
  4. června 2019 ● 16:07

  Řepka není jediný, kdo se z fotbalového hřiště nakonec přesunul za mříže... Tohle je manšaft pěkně ostrých borců. V brance Rene Higuita (únosce), obrana Tomáš Řepka (dlužník), Tony Adams (alkoholik), záloha Adam Johnson (pedofil) a v útoku Alexandr Kokorin (násilník). Kdyby tahle parta táhla za jednu mříž, tak ji nikdo neporazí!

 • 1.

  Tony Adams

  Dlouholetý kapitán anglické reprezentace a Arsenalu, za který odehrál 504 ligových utkání, měl vždy sklony k alkoholu a hazardu. V květnu 1990 Adams (52) napálil svým autem přímo do zdi se čtyřnásobkem povoleného alkoholu v krvi. Vyfasoval čtyři měsíce ve vězení, z nichž si před předčasným propuštěním odkroutil polovinu.

  20. Tony Adams (Arsenal) 255/12

 • 2.

  Alexandr Kokorin

  Ruský útočník a reprezentant. Za napadení několika lidí v centru Moskvy společně s Pavlem Mamajevem dostal u moskevského soudu 18 měsíců nepodmíněně. Kokorin (28) podle záběrů bezpečnostních kamer ve skupince zbil a zkopal na ulici muže. Další pak napadli v kavárně. Mezi raněnými byli i dva ministerští úředníci.

  Alexandru Kokorinovi s Pavlem Mamajevem hrozí za napadení až sedmileté vězení

 • 3.

  Vinnie Jones

  Nejtvrdší stoper Premier League. Zapsal se do historie za nejrychleji obdrženou červenou kartu. Trvalo mu to pouhé 3 vteřiny. Jones (54) se po ukončení kariéry stal úspěšným hercem. Zahrál si třeba s Bradem Pittem ve filmu Podfu(c)k. Jednoho dne se nedostavil na natáčení. Proč? Byl ve vězení, protože se noc předtím porval.

  Vinnie Jones líbá trofej položenou na hlavě Terryho Phelana.

 • 4.

  Pavel Mamajev

  Ruský záložník a reprezentant. Za napadení několika lidí v centru Moskvy společně se spoluhráčem Kokorinem dostal Mamajev (30) u moskevského soudu 17 měsíců nepodmíněně. Vedle vězení čeká oba fotbalisty i postih od klubů, které jejich chování odsoudily. Navíc jim od etické komise hrozí doživotní zákaz působení v ruských soutěžích.

  Krasnodar, kde Pavel Mamajev dosud nastupoval, už pracuje na ukončení hráčova kontraktu

 • 5.

  René Higuita

  Kolumbijský fenomenální brankář byl v roce 1993 uvězněn za účast na únosu. Higuita (52) dělal prostředníka mezi drogovými barony Pablem Escobarem a Carlosem Molinou a doručil výkupné za propuštění Molinovy dcery ve výši 63 tisíc dolarů. Ve vězení strávil 7 měsíců.

  José René Higuita Zapata je bývalý fotbalový brankář a reprezentant Kolumbie

 • 6.

  Tomáš Řepka

  Blikanec. Tímto pojmem se bývalý reprezentační obránce proslavil. Když dostal vztek, bylo pro všechny lepší jít mu z cesty. Třeba se mu tato vlastnost bude hodit v base. Řepka (45) byl odsouzený na 2,5 roku za prodej auta, které mu nepatřilo, a pornoinzeráty na svou exmanželku Vlaďku Erbovou. Tak snad se »blikanci« ve vězení rozsvítí.

  VIDEO: Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem!

  Video
  délka: 05:40

  Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem! FTV Prima

  Tomáš Řepka

 • 7.

  George Best

  „Peníze jsem utratil za chlast a ženský,“ říkal útočník Manchesteru United reprezentující Severní Irsko. V roce 2005 byl Best (†59) zatčený kvůli napadení Vicky Popeové před domem své bývalé přítelkyně. Best ji údajně praštil pěstí. Ve stejný rok zemřel 25. listopadu na komplikace spojené s transplantací jater.

  George Best

 • 8.

  Paul Gascoigne

  Bývalý skvělý záložník anglické reprezentace měl vždycky rád bujaré večírky, a hlavně alkohol. Gascoigne (52) si několikrát kvůli řízení v opilosti pobyl za mřížemi. V roce 2010 byl zatčený celkem třikrát a nakonec odsouzen za řízení v opilosti, držení kokainu a pouliční bitku. Dostal podmíněný trest.

  V roce 1998 hrál Paul Gascoigne za Middlesbrough.

 • 9.

  Joey Barton

  Na vánočním večírku svého tehdejšího týmu Manchesteru City típl cigaretu o oko mladého spoluhráče, který se mu údajně pokoušel zapálit triko. Anglický záložník s velmi horkou hlavou má za sebou celou řádku šílených afér. V roce 2008 zkopal rozběsněný Barton (36) na ulici Liverpoolu dva muže. Odseděl si 77 dní ve vězení.

  Joey Barton z Olympique Marseille slaví gól do sítě Bordeaux

 • 10.

  Adam Johnson

  Anglický reprezentační záložník byl v březnu propuštěn z vězení za tři obvinění sexuálního zneužití dívek mladších šestnácti let. 2. března 2015 byl zadržen durhamskou policií a skončil v cele za podezření ze soulože s 15letou dívkou. Z klubu Sunderland byl Johnson (31) propuštěn, společnost Adidas s ním vypověděla smlouvu a 24. března 2016 došlo k jeho odsouzení k šestiletému nepodmíněnému trestu za tři prokázaná obvinění sexuálního zneužití dívek. Ze záložníka se tak stal souložník.

  Adam Johnson má vážný problém

 • 11.

  Duncan Ferguson

  V mladém věku se dostal několikrát do problémů mimo hřiště. Když v roce 1994 při zápase udeřil hlavou protihráče, přihlédl soudce k předchozím prohřeškům a poslal ho na tři měsíce do vězení. Skotský útočník Duncan Ferguson (47) si odpykal polovinu trestu, ale ani po propuštění si nenechá nic líbit. V Premier League drží rekord v podobě 8 červených karet. Když se ho pokusili vykrást zloději, skončili v nemocnici.

  Fotbalista Duncan Ferguson

  Fotogalerie
  73 fotografií

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy