Krainová se na instagramu v poslední době pravidelně chlubí svými běžeckými výkony, které se neustále zrychlují a prodlužují. Její fanoušci si všimli, že modelka na sobě v poslední době tvrdě maká a vypadá stále lépe a lépe, a tak ji začali bombardovat dotazy, jak na sobě pracuje. 

„Šest kg dole, pětkrát týdně běh (střídám pás a běh venku… na páse tak 8,5 km a venku i 10 km), pětkrát týdně šest minut plank, 20 minut posilování a teď přidám pilates. V jídle jsem omezila pouze pečivo a sladké. Jeden den v týdnu prasím, to znamená, že jím vše, co mi přijde pod nos,“ svěřila se krásná blondýnka na svém instagramu. 

„No a k tomu přimíchám pevnou vůli a chuť něco udělat pro sebe a pro moje zdraví a sakra dobrý pocit. Tak snad jsem vám všem odpověděla na vaše dotazy. Ráno jdu běhat, kdo se přidá?“ napsala Krainová a dodala hashtag „věk je jenom číslo“. 

Modelka sdílela fotografii v černých sportovních bikinách a vedle fanoušků zaujala i slavné Simoniny kolegyně. „Můj idol. Obdivuhodný, jak si dáváš do těla. Já běhání úplně nesnáším!! Ty jsi láska! A jen tak dál,“ pochválila Krainovou vítězka světové soutěže Elite Model Look Linda Vojtová (33).

„Vypadáš výborně“ okomentovala fotografii Alena Šeredová (41). A palec nahoru poslala modelce i o rok starší kolegyně Tereza Maxová (47). Se svou troškou do mlýna přispěla i zpěvačka Markéta Konvičková (25). „Motivace! Na to se budu dívat každé ráno,“ vtipkovala sexy zpěvačka. 

VIDEO: A hubne i Simonin manžel. Dostal nůž na krk a shodil už 15 kilo!

Video
délka: 04:08.07

Manžel Simony Krainové zhubl 15 kilo! Dostal nůž na krk. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
84 fotografií