Píseň, kterou pro Mistra a jeho dcerku napsal Richard Krajčo  (41), je velmi upřímná a dojemná. Ani ne 24 hodin po jejím zveřejnění na youtube jí zhlédlo 240 tisíc lidí a stala se hitem na sociálních sítích, kde ji lidé sdílejí a samozřejmě komentují.

Jste úžasný zpěvák s velkým srdcem! Vždy jsem k vám vzhlížela, tímto jste v mých očích stoupl ještě více, a to jako otec! Nádherné, nádherné, máte krásnou a nadanou dceru. Můžete být na ni právem pyšný."

„Duet krásný. Tatínek i dcera úžasní. Chtěla bych upozornit na hudbu a citlivý text, který mi vehnal slzy do očí. Tak tohle mne fakt potěšilo. Ať si o protežování říká kdo chce co chce, Charlotta má po tatínkovi talent a Karlovi to na jeho věk a zdravotní stav pořád ještě zpívá skvěle." To je jen kapka v moři nadšených komentářů, které zaplavily internet. 

Samozřejmě padly i otázky směřující na druhou dceru Nellu. Lidé navrhují, aby i s ní něco natočil. Vzhledem k tomu, že je nejmladší dcera nadaná spíš pohybově a věnuje se tanci, třeba se Mistr překoná pro změnu na parketě.

Ne všichni však dokáží ocenit pouto mezi otcem a dcerou. Šarlotka by si měla užívat dětství, ne z ní od mala dělat hvězdu a medializovat. Co z ní bude? Další zlatokopka, jako je její máma Ivanka. Holka hezká, nicméně, zdá se mi, protežovaná. Dcerky máte 4!" plivali jed diváci a kritizovali leckdy nejen Charlottin zpěv, ale i text a hudbu písně. Závist někdy nemá meze...

VIDEO: Znovuzrozený Karel Gott: Promluvil o vlastní smrti! Radil se o ní s manželkou

Video
délka: 01:29.75

Znovuzrozený Karel Gott: Promluvil o vlastní smrti! Radil se o ní s manželkou David Turek

Fotogalerie
34 fotografií