„Zažila jsem šok. Poslední dobou jsem cítila trochu stěhující se bolest a tlak v levé tváři. Nahoře, dole, do spánku, do ucha. Z osmičky, která byla bez nálezu. Při cestě domů mě chytla strašná bolest, k nevydržení. Na dálnici jsem to otočila směr Thomayerova nemocnice. Volám tam a doslova mě poslali do háje, že končí ve 22.30, ať jedu do Spálené ulice,“ popsala svůj zážitek Kateřina Brožová svým fanouškům na sociální síti.

Když do dané ulice přijela, čekalo ji další nemilé překvapení. „Volám tam a opilá, arogantní vrátná, ať prý neotravuju a přijedu. Letěla jsem zoufalá, dala bych cokoli, aby mi pomohli od té bolesti."

„A tam jediná ordinace plná lidí, z nichž polovina přišla na kontrolu. Po dvou hodinách čekání v šílené bolesti konečně na mě přišla řada. Naštěstí se mi díky paní doktorce ulevilo, dala mi injekci, ale další zákroky mě čekají," svěřila se blondýnka.

„Nechci tu brečet. Jen lidi, jediná zubní pohotovostní ordinace na celou Prahu a okolí???!!! Byli tam i lidé z Chomutova, Kladna. To je stav našeho zdravotnictví. Platím si soukromé prevence a lékaře, když potřebuji. A jdu k lékaři, jen když je to nutné. Platím povinné pojištění jako každý. Toto byl strašlivý zážitek a píšu o tom, abych upozornila a varovala,“ doplnila herečka svůj příběh z noční pohotovosti.

Na takovou zkušenost už asi jen tak nezapomene, ale naštěstí má podporu fanoušků, kteří s ní soucítí a hlavně souhlasí.

VIDEO: Nestárnoucí Kateřina Brožová: V upnuté róbě předvedla, že v 51 letech je stále kus!

Video
Video se připravuje ...

Nestárnoucí Kateřina Brožová: V upnuté róbě předvedla, že v 51 letech je stále kus! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií