Richard Genzer se loni na jaře rozešel s  Markétou Jiránkovou, kterou před koncem roku 2016 požádal o ruku. Ale vzhledem k tomu, že stále není rozvedený s manželkou Lindou Finkovou, tak v podstatě o nic nešlo.

Ale už několik měsíců je až po uši zamilovaný do Pavly, která má neskutečně vysportovanou postavu a ráda ukazuje své ploché bříško. "Pavla je moc krásná a já pořád nechápu, jak takový idiot jako já, měl takové štěstí, že jsem ji potkal a ona se do mě zamilovala. Jsem šťastný tak, jako už dlouho ne," svěřil se Blesk.cz tanečník, který se svou kráskou dorazil na Story party, protože byl součástí další titulní strany společenského  magazínu.

Geňa během rozhovoru práskl, že jeho taneční partnerka Jana Zelenková je těhotná a zároveň naznačil, že ani on by se dalšímu potomkovi nebránil. "Těhotná je taneční partnerka, ta moje ještě ne. Ježíš, teď jsem zase něco plácl, tím je téma dítě uzavřené," dodal se smíchem Richard, který je stále součástí Partičky a hraje ve dvou muzikálech.

Pavla si získala nejenom Ríšovo srdce, ale oblíbila si ji i stále ještě jeho manželka Linda Finková a děti Viktorie a Matyáš. "Je pravda, že si s Lídou sedly. A i s dětmi si rozumí, takže je všechno super," tvrdí Geňa.

VIDEO: Richard Genzer práskl těhotenství! Kdo je v očekávání?

Fotogalerie
22 fotografií