Trávit Silvestra na horách je sice pěkné a romantické zakončení roku, rozhodně to ale není úplně nejlevnější záležitost. A to ani pro naše celebrity. Ve většině případů se totiž rozhodly oprášit své lyže a snowboardy v domácích rezortech. Protože dle jejich slov, všude dobře, doma nejlíp!

Od doby, co Richard Genzer (52) veřejně přiznal svou novou přítelkyni Pavlínku, se s ní chlubí, kudy chodí. Po vánoční přejídačce se společně vydali na Slovensko, aby svou novou lásku otestovali na společné dovolené ve Vysokých Tatrách. Mlha, že i ptáci chodí pěšky," popsal Geňa mrazivé počasí na Instagramu.

To Genzerova kolegyně ze StarDance, Veronika Arichteva(32), zvolila po několika náročných měsících plných tance, relax na chatě v Jizerských horách. Lyže zatím nenazula, má totiž úplně jiný program. Zítra se snad už i dokopu sjet ňákej ten kopeček. Zatím se jen kochám. A spím. Dlouho.“

Na hory vyrazily i některé manželské páry. Například Simona Krainová (45) si s manželem Karlem Vágnerem mladším společně užívali sněhu v zatoulaném ráji v Krkonoších. Z jejich výletu sdíleli velké množství fotek a reakcí od fanoušků na tu krásu přišlo prý tolik, že jim až spadl Instagram.

Orlické hory pak pro změnu nalákaly manžele Taťánu (31) a Ondřeje Brzobohaté (35). Se ženou a švagrem testujeme sjezdovky v Orlických horách. Bary mají všude otevřeno, takže jsou podmínky pro všechny veselé lyžaře příznivé...“ popsal ideální podmínky na našich horách Brzobohatý.


Silvestr na horách ale nemusí být nutně jen o romantice. Své o tom vědí například modelky Iveta Vítová (35) a Lucie Křížková (34). Tyhle krásné Missky sbalily své děti a na českých horách je učí lyžovat. Lyžování jí vloni šlo - letos vůbec (je po mamince) ... uvidíme zítra, ale pro jistotu máme i sáňky,“ popsala nadání své dcerky Vítová.

Další Misska, Jitka Nováčková (26), odcestovala jako jedna z mála mimo republiku, a to až do Finska! Ještě aby ne, když tam tráví svátky její přítel, fotbalista Tim Sparv (31). Slunečních paprsků si tam ale modelka moc neužije, protože se tam v tomto ročním období stmívá hodně brzy. Většinu dne je tady ... noc. Od 14h máme tmu. Co vám budu povídat, asi jsem v minulým životě byla medvědem. To, co tady předvádím, to musí bejt zimní spánek,“ popsala finské počasí Nováčková.

Fotogalerie
9 fotografií