Karnevalový pohřeb „ministra rrrozkoše“, jak sám sebe Nekonečný nazýval, neměl v Česku obdoby. U rakve stály Danovy tanečnice a čestná stráž, hrála samba, jiskřily ohnivé gejzíry a tančilo se na největší hity originálního umělce. Nakonec zazněla melodie z Pokladu na Stříbrném jezeře, po které následoval několikaminutový potlesk. Tak se rozloučili kamarádi a rodina s Nekonečným. Jeho ostatky následně zpopelnili v motolském krematoriu, kde je zpěvákova bývalá láska vyzvedla..

„S Danovou sestrou jsme se dohodly, že si popel rozdělíme. Jedna část bude uložena do hrobky v místě, kde se narodil a vyrůstal. Druhá pak zůstane u mě,“ prozradila Zuzana Nedělnímu Blesku. Nechce mít doma ale klasickou urnu, kterou by si vystavila na parapetu. „Když jsem o tom přemýšlela, tak mě napadlo, že ho dám do nějakého keramického tygříka, aby mi Dana připomínal,“ popsala plány Kardová.

Sestra Nekonečného Lenka absolvovala pohřeb svého bratra po boku Danovy expartnerky. Jenže... „Zapracovaly nervy a Lenka zkolabovala. Nevíme, co s ní je. V sanitce se ji pokoušejí dát dohromady,“ řekla Blesku 4. dubna Kardová bezprostředně po skončení posledního rozloučení, na které dorazily davy lidí. „Sanitka ji odvezla do nemocnice. Tam dostala několik infuzí a uklidňující léky. Dodnes se dává z toho šoku dohromady. Několik dní se mnou vůbec nebyla schopna komunikovat a staraly se o ní dcery,“ popsala nám včera Zuzana.

Fotogalerie
91 fotografií