Už jen samotný název mateřská dovolená dokáže Kristýnu Leichtovou pěkně vytočit. „Mateřská DOVOLENÁ! Já bych to nazvala mateřskou VÝZVOU. Jedna situace (výzva) mě opravdu přivádí k šílenství a nedaří se mi jí překonat nádechem ani výdechem.“

„A to, když jedu s Dorotkou sama v autě, ona sedí vzadu a usedavě pláče. Já nemůžu zastavit a nijak jí utišit. Zpívám jí, mluví na ní, dělám různé dinosauří zvuky. A pak se přistihuju, že ječím a pláču a můžu vyletět z kůže. Hlasivky mi vypovídají službu a ona nechápe a pořád pláče,“ postěžovala si hvězda sitcomu Comeback.

Jsou ale i dny, kdy je všechno zalité sluncem a dcerka se směje. „A ty další výzvy, jako je noční vstávání, usínání, separační krize a různé bolesti celkem zvládáme. Ty jo, a co teprve holky samoživitelky? Pro ně musí být označení mateřská DOVOLENÁ něco jako rudej hadr pro bejka!!!“ soucítila Leichtová s jinými maminkami, které jsou na všechno samy. Není první slavná žena, která se domnívá, že výraz – mateřská dovolená – musel vymyslet chlap.

VIDEO: Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie!

Video
délka: 01:48

Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií