Herečka na Instagramu zveřejnila snímek, na kterém je zachycena, jak sedí v jedné z poboček známého řetězce kaváren, na těle má položenou svou novorozenou dcerku Dorotku a krmí ji.

Připojila se tak k výzvě populární mezi mnohými ženami. „Zakládám takový to s tím křížkem na začátku #Když kojíš, tak kojíš,“ vysvětlovala Kristýna, která se nezdráhá miminko nakojit na veřejnosti. „Nás když to chytne, tak prostě musíme kdekoliv. Je to s Dorotkou naše intimní věc, ale domů kvůli tomu nepoženeme,“ podotkla.

Rozhodně ale nehodlá někde vystavovat svoje ňadra a vlastně ani svou malou holčičku. „Naštěstí máme tenhle boží swaddler (deka), pod kterým je bezpečí,“ dodala Leichtová a rozšířila tak řady českých celebrit, které se na sociální síti s kojením pochlubily.

Stejný krok už učinily například manželka Tomáše Kluse (32) Tamara Klusová (30), druhá neoficiální »manželka« miliardáře Karla Janečka (45) Lilia Khousnoutdinová (30) či herečka známá z Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Kerestešová Růžičková (34). 

VIDEO: Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie!

Video
délka: 01:48.35

Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie! David Turek, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
51 fotografií