Jako návrat na pódia po zimním kolapsu si symbolicky zvolila první jarní den a taky místo poblíž svého bydliště v pražském Břevnově. V sále Na Marjánce měla Eva vystoupit spolu s Terezou Kostkovou (42) v pořadu kamaráda Aleše Cibulky (41) Sejdeme se s Cibulkou. Z technických důvodů je ale se vším šlus.

„Pořad je přeložený na jedenadvacátý listopad,“ přiznala Eva. Doma se začíná nudit. „Potřebuju se na něco těšit,“ řekla deníku Aha!. „Mít něco před sebou,“ dodala zpěvačka. Proto ji těší, že se ozval kolega Aleš Brichta s otázkou, zdali Eva vystoupí na jeho oslavě šedesátých narozenin. Taky dokončuje se synem zesnulého režiséra Juraje Herze (†83) Michalem Herzem (58) film ke svým srpnovým osmdesátinám.

Po třech operacích

Loni v létě upadla Eva ve svém bytě a zlomila si levou stehenní kost a levé rameno. Musela do vojenské nemocnice na dvě operace. Noha se hojila lépe než rameno, které nakonec Evě museli operovat i podruhé. Tři měsíce strávila na rehabilitacích. Pak Pilarová zazpívala 28. října na Staroměstském náměstí ke 100 letům republiky, měla i další vystoupení, ale 7. prosince pro ni v Hlučíně jela sanitka. Zazpívala dvě písničky a udělalo se jí nevolno.

Fotogalerie
59 fotografií