„Jezdí na čtyřkolce a motorce (za což mě maminka mimochodem nesnáší), na kole, koloběžce, lyžuje, hraje hokej, neustále zkouší jakýsi parkur… a pak nedopočítá schody a nalomí si nohu,“ nechápe zpěvák Marek Ztracený, který si koncem února „dal k narozeninám“ koncert v O2 aréně. Místo radosti z prodaných lístků tak musí řešit mnohem vážnější problémy – zranění svého synka.

Moje malý neštěstí si dnes zkrátilo hokejovou sezónu, zkomplikovalo dovolenou, přivodilo tatínkovi dva infarkty, a ještě se tomu celému tlemí a je v pohodě. Člověk neví, jestli ho má litovat, nebo uklidňovat, ať se tak hlasitě nesměje a neradí doktorovi, jak to má dělat,“ popisuje Ztracený svůj neveselý nedělní program a dodává, že děti, které chodí na „zdravoťák“, musejí být noční můrou všech lékařů, jelikož pak mají tendence fušovat jim do řemesla.

No nic, konečně venku hezký počasí, ne? Dějí se horší věci,“ zdůraznil na závěr sympatický umělec, jehož původní jméno je Miroslav Slodičák, a na sociální síti připojil celou sérii fotek, na kterých drží v náručí malého Marečka s bílou sádrou na levé nožce. A na jedné dokonce zachytil i lékaře, který zrovna jeho malému plavovlasému andílkovi, který bude ve skutečnosti asi pořádné číslo, dává tlapku do gypsu…

VIDEO: Marek Ztracený bujaře oslavil 34. narozeniny! Dostal neskutečný dárek

Video
délka: 03:22.41

Marek Ztracený bujaře oslavil 34. narozeniny! Dostal neskutečný dárek 

Fotogalerie
25 fotografií