Klus své kolegy, kteří o víkendu vystupovali na festivalu Colours of Ostrava, nazval pokrytci. „Stalo se totiž, že jsem si otevřel hubu směrem k lidem, s nimiž sedávám u stolu a společně se čílíme, jak nás Šéf pomalu, ale jistě nakupuje. Titíž lidé pak na svých profilech postovali zprávy z VIP zóny festivalu, Fresh and Food prostoru dotovaného holdingem Grantového magnáta,“ rozepsal se Klus na sociálních sítích.

"No comment," zareagoval na slova Kluse Marek Ztracený, který na Colours se svou kapelou vystupoval. To Anna K. Tomášovo vyjádření vůbec nezaregistrovala. "Na Colours jsme vystupovali dvakrát a vždy jsme si to užili. Je to skvělý festival a věřím, že si příště na něm zahrajeme," řekla Blesk.cz zpěvačka, která obráží jiné hudební akce.

Kluse se dotklo, že na festivalu vystoupili kolegové, kteří jinak veřejně brojili proti Babišovi nebo Zemanovi. Třeba MIG 21, Lenka Dusilová nebo Vojta Dyk. Uvidíme, kam jeho ostrá slova dojdou. V kuloárech se proslýchá, že si Klus svým mobilizováním proti sponzorovaným festivalům připravuje půdu pro své vlastní kempy po vzoru Richarda Krajča.

VIDEO: Na Václaváku protestovaly desítky tisíc lidí proti Zemanovi a Babišovi

Fotogalerie
41 fotografií