Právě Nikol Moravcová se na sociálních sítích profiluje jako velice zdatná influencerka, a proto moc dobře ví, o čem vlastně mluví. „Hledáme multitalentovaného člověka, který dokáže svým chováním inspirovat ostatní a který dokáže nejen fotit, editovat a natáčet, ale především tvořit zajímavý a motivující obsah,“ popisuje Moravcová gró celé soutěže.

Ideálním výhercem této soutěže by podle toho, co později Moravcová napsala na instagram, měl být „člověk, kterýmu nejde jenom o počet sledujících, vyfocených produktů a použitých filtrů. Člověk, který chce motivovat svoje okolí a jít příkladem. To je hrdina!“

Cílem pořadatelů je kromě zobrazení života influencerů se vším, co to obnáší, i vzdělávat v oblasti on-line komunikace a poukazovat na úskalí internetu, mimo jiné i na to, jak moc internet ovlivňuje mladé lidi. Do jednotlivých dílů hodlají zvát nejrůznější experty v sociální a marketingové komunikaci, politologii nebo žurnalistice. Tento projekt by měl podle Moravcové „změnit instagram“, ať už to znamená cokoliv.

„Dnešní děti už nechtějí být kosmonauty, popeláři nebo zpěváky. Chtějí být youtubeři. Sledují denně svoje vzory, jak paří hry na počítači, a slepě je následují. A že je jich čím dál víc. Za několik let se tyhle ‚vzory‘ můžou dostat třeba do politiky – a to může mít dopad na nás na všechny. V každém díle proto poukážeme na jednu z problematik dnešní online doby,“ vysvětlila tahle krásná moderátorka Instahero, pro níž byl loňský rok skutečně plodný.

A to doslova – během pár měsíců se totiž stihla vdát i otěhotnět, nyní by měla být v pátém měsíci těhotenství. Je téměř ironií, že ji kdysi proslavila zrovna reklama, v níž se v roli zlatokopky vdávala za starého boháče…

VIDEO: Nikol Moravcová ve 4. měsíci těhotenství: Je mi pořád zle!

Video
délka: 02:00

Nikol Moravcová ve 4. měsíci těhotenství: Je mi pořád zle! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
51 fotografií