Saxofonista má manželku, se kterou se rozvádět nechce, a čtyři a půl roku obšťastňuje milenku Lucii Gelemovou (36), kterou také neopustí. „Myslí si, že když se náhodou objeví doma a vyspí se se mnou, je mezi námi všechno v naprostém pořádku. To ale tak není, sex nic neřeší a já takhle už dál žít nechci. Nemůžu,“ vzpírá se Patrasová s tím, že se k ní její muž chová velmi necitlivě. „Je zlý, jinak se tohle jeho chování vysvětlit nedá. Neustále mne ponižuje a zostuzuje,“ stýská si pro Aha! Dáda.Přes veškerou náklonnost k Italu Vitovi se prý Dáda nikdy necítila tak strašně opuštěná jako teď. „Vždyť já jsem pořád sama. Vito je daleko. Proto mám vždycky velkou radost, když mohu synovi hlídat děti. V ten moment jsem někde jinde, aspoň na chvilku šťastná,“ netají Patrasová, která se díky synu Felixovi (35) stala babičkou sedmiletého Felixe nejml. a dvouletého Rafaela, kterému říká Fík.

„Jsou oba dva senzační a jsem s nimi moc ráda. Byla jsem zvyklá na dům s rodinou. Teď je manžel fuč a obě děti taky,“ povzdechla si herečka, která se vzpamatovává z průšvihu, když loni na druhý svátek vánoční řídila pod vlivem alkoholu.

„Felix s Gelemovou a ještě tohleto, mám z ostudy ušitý kabát,“ komentuje Dáda s tím, že vidí jedinou možnost, jak z toho ven. „Začít pracovat. Bez toho se člověk už úplně zblázní,“ říká Patrasová, které je prý už konečně naprosto jasné, že se musí nejdřív zase postavit na nohy. A potom se pokusit vyřešit deprimující manželskou krizi, která ji úplně semlela. „Dostala mě někam, kde by mě ani ve snu nenapadlo, že se mohu ocitnout,“ dodává.

Video
délka: 01:42

Dáda Patrasová o nehodě: Je to pro mě ponaučení! David Turek

Fotogalerie
63 fotografií