Nikol Štíbrová natočila svého syna Matthiase, jak na dovolené ve Spojených arabských emirátech zálibně kouká na výlohu s dortíky. Kdyby jen koukal. Ale on i sahal na sklo a dotýkal se ho obličejem.

A právě to pobouřilo fanoušky a fanynky Nikol, zejména pak matky. Přišlo jim to nechutné a nehygienické. Blondýnka jim však rázně odpověděla, že je tolik věcí, co by dítě nemělo dělat, ale přesto je dělá, protože je zkrátka dítě.

Podobně je na tom i Diana Kobzanová se svými dcerami. „To bylo horký téma, matlání po skle. Nikol, můžeš příště vzít naši hvězdu s vámi na nějaký cukrátko, kromě dlaní, jazyků, různých druhů přesnídávek a drobků, máme po sklech taky psí čumáky. Myslím, že začnu pořádat kurzy asertivity. Lily k 1. narozeninám dostane Iron a hadr (doufám, že se Iron ještě vyrábí a za snahu navalí aspoň karton zdarma!)," napsala modelka.

Já nevím, tyhle matky, já bych je řezala stejně jako ty děti. Co z té holky vyroste?" zavtipkovala Štíbrová. Snad to biomatky vezmou s humorem a nepůjdou do ulic protestovat proti dětskému lízání a otlapkávání výloh.

VIDEO: Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá

Video
délka: 02:05

Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií


Více na: https://www.maminka.cz/clanek/nikol-stibrova-to-schytala-od-matek-vycetly-ji-ze-syn-patla-po-vyloze