Nebýt jedné banální operace, dětská hvězda z filmu Páni kluci by ani netušila, jak vážná je její situace se srdcem. Důsledkem toho jí osm let trápily různé zdravotní problémy, kvůli kterým i několikrát zkolabovala. Jednou ji sanitka musela vézt do nemocnice rovnou z jeviště!

O tom, že má Reifová špatné srdce, se dozvěděla až loni. „Přišlo se na to úplnou náhodou. Měla jsem jít na operaci hemeroidů a neprošla jsem tím prvotním předoperačním plánem, protože najednou zjistili, že mám srdce v háji,“ svěřila se herečka v pořadu 13. komnata, kterou v pátek večer odvysílá ČT.

Operaci měla naplánovanou na Vánoce tak, aby stihla už další natáčení v lednu. Místo toho však musela podstoupit katetrizaci. „Tam mi zjistili tyhle věci a hned za dva nebo tři měsíce mi dali budíka,“ přiznala.

V pražském IKEMu pak podstoupila zákrok, při kterém jí byl voperován kardiostimulátor. „Těch 13. komnat má v sobě člověk prostě strašně moc a má je každý. I přesto, že jsem si zažila hnusy, tak jsem si zažila i spoustu hezkého, jsem strašně ráda na své cestě a doufám, že ještě nekončí,“ pronesla Reifová s tím, že děkuje lékařům, kteří jí zachránili život.

VIDEO: Hvězdou Kouzelné školky byla i Libuše Havelková, která už je po smrti. Co řekl její syn Ondřej?

Video
délka: 02:29

Ondřej Havelka po smrti mámy Libuše Havelkové: Jsem často down... Blesk TV

Fotogalerie
16 fotografií