Primácký moderátor Tomáš Kraus, známý pro svůj drsňácký chraplák, odhalil, proč je už dva roky single: má totiž smůlu na ženy. Navíc jeho poslední flirtík ho málem stál nervy!

„Příště, než dojde s kteroukoliv z vás a mnou k ‚intimní‘ chvilce (tím myslím i napsání hezké SMS s pozváním na rande nebo flirt - ve finále i sexu, samozřejmě), tak od vás budu vyžadovat písemné ukončení předchozího vztahu s kulatým razítkem a kontaktem na ex pro ověření,“ napsal otevřeně všem dámám na instagramu, které by o něj mohly projevit zájem.

Na jednu takovou slečnu totiž moderátor Divošek, reportér TopStaru i účastník dobrodružné reality show Pevnost Boyard narazil – a přestože mu dívka tvrdila, že se s partnerem rozešla, nebyla to tak docela pravda… jak záhy zjistil.

„A pak mně tu pobíhá hysterickej debil celou noc před barákem, i přes noční klid mě tu vyzývá na souboj a se svými kamarády mi leze do oken,“ popisoval Kraus barvitě a zároveň si povzdechl, že si kvůli tomuto nočnímu incidentu ani moc nešplhl u svých sousedů. Ti jistě z žárlivého mladíka a jeho podporovatelů neměli radost o nic více než Kraus sám…

Ten pak onu do očí bijící nehoráznost a neobratný pokus o nevěru ostře odsoudil. „Vždycky se to provalí! A ve většině případů je viníkem (a světe div se!) vaše prolhaná dívka. Jak se někdo v dnešní době může takhle chovat – nechápu,“ vrtí hlavou bývalý DJ.

Stejně tak prý nerozumí ani dnešnímu trendu většiny žen se na sociálních sítích prezentovat jako nezadané a sdílet jednu obnaženou fotku za druhou místo toho, aby se pochlubily alespoň jedním jediným snímkem s partnerem. „Jdu zkontrolovat auto, zda mi ten blb nehodil cihlu do okna…“ dodal na závěr zhrzený Kraus na sociální síti nevesele.

VIDEO: Kdysi se spekulovalo o tom, že Tomáš Kraus chodí s krásnou Evou Perkausovou...

Video
délka: 01:37.68

Randí spolu Perkausová a Kraus? Jsme pořád spolu, máme se rádi, ale... David Turek, Petr Soukup

Fotogalerie
24 fotografií