Věru Bílou obdivuji už od malička. Pro mě velká legenda, která hodně dokázala a udělala pořádnej kus práce pro romskou hudbu. A proto mi je velkou ctí být součástí jejího návratu a to tam, kam patří, a to na hudební pódia. Společně s Věrou chystáme song a řeknu vám, zní to nádherně. Věra je ve formě a připravena pro vás opět zpívat. A já se na to všechno strašně moc těším," lákal na návrat hudební legendy Věry Bílé zpěvák Jan Bending před měsícem na svém instagramu.

 V pondělí měl slibovaný klip k písni 'Mek Som Adaj' premiéru na YouTube a ke spolupráci si Bendig, kromě Věry Bílé, přizval ještě hudebníka Milana Kroku. Bendig, který zpívá romskou hudbu velmi často a je na svůj původ patřičně hrdý, se při této spolupráci cítil jako ryba ve vodě. Nutno podotknout, že písnička je rytmická, melodická a celkově se fanouškům líbí. Ale na samotnou Věru Bílou se ve videoklipu dívá s těžkým srdcem. 

Zpěvačka, která v minulosti na koncertech s kapelou Kale sršela energií, byla jen zlomkem toho, jak si ji fanoušci z minulosti pamatují. Ač se Bendig s Krokou snaží, seč jim síly stačí, nezastíní to fakt, že Věra Bílá celý videoklip jen sedí ve své ubytovně na židli, kouří jednu za druhou a chybí jí pár zubů. A ani hlas bohužel nezůstal její závislostí nepoznamenán.

Fanouškům se sice písnička líbí, většinou se ale shodují, že zpěvačka už není tou, co bývala. „Fakt nic moc, už to vůbec nemá tu sílu jako Kale předtím," píše pod videem jeden z uživatelů. „Kluci, vy jste dobrý, ale ona má totálně vychlastaný hlas. Nic proti ní, ale je to hrůza," komentuje nový počin další. „Ten hudební výkon u Věry není takový, jaký byl. A ta cigareta u pusy? Trochu důstojnosti by měla mít ve videu," rozčiluje se jiný fanoušek. 

Zpěvák Jan Bendig vyrazí s Věrou Bílou a Milanem Krokou v nejbližší době i na turné, které začne 15. března v Sokolově. Tak doufejme, že se paní Bílá představí v lepší formě. 

VIDEO: Zpěvačka Věra Bílá: Přežívá na ubytovně a doufá v další šanci

Video
délka: 05:13.41
Video se připravuje ...

Zpěvačka Věra Bílá: Přežívá na ubytovně a doufá v další šanci Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
85 fotografií