Pár, který si užíval romantiky ve Mlýně, randí dva měsíce, ale teprve nyní Aneta potvrdila, že jde o velkou lásku. Dokonce by se nebránila dítěti! Vzhledem k tomu, že Petr Kolečko má z manželství dvě děti, tak by to aspoň pro něj nebylo nic nového.

Určitě se tomu nevyhýbám. Myslím, že věk na to mám a děti mám moc ráda. Co přijde, přijde. Nechme tomu čas, všechno chodí tak, jak má," prozrazuje Vignerová, která si s partnerem užila víkend v krásném prostředí Vysočiny v resortu Mlýn.

Došlo na relaxaci ve vířivce, sauně. „Nedopřávám si to často, neumím příliš odpočívat, ale tady je to božské. Miluju přírodu a to prostředí tady je tak nádherné, že člověk skvěle vypne a čerpá energii na další fungování," prozradila.

Jsem zamilovaná, už dlouho jsem nebyla takhle kouslá. Kdyby to nebylo vážné, určitě bych s tím nešla ven. Okouzlil mě určitě svým humorem, chytrostí a hlavně nadhledem. A samozřejmě se jeden druhému líbíme jako lidi," usmívá se modelka.

Seznámili se přitom už před dvěma roky během natáčení filmu Masaryk, kde Aneta měla malou roli. „Míjeli jsme se, ale jiskra přeskočila teprve nedávno. Oba jsme byli volní, nezadaní a přišlo to," dodala kráska.
VIDEO: Misska Aneta Vignerová: Tohle tělo sbalilo scenáristu seriálu Most!
Video
délka: 02:42

Misska Aneta Vignerová: Tohle tělo sbalilo scánaristu seriálu Most! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií