Jelikož byl v životě rocker ženatý víckrát, potýká se nyní se starostmi otců, kteří zplodili děti ve vyšším věku. Jeho vnučka Maruška (5) od nejstarší dcery Marty Jandové (44) je totiž v podobném věku jako jeho dcery Anežka (9) a Rozárka (6), které má se současnou (a mladší) manželkou Alicí. A někdy je v tom zmatek!

„Maruška mi říká dědečku, moje holky jí říkají, ať mi tak neříká, když jsem jejich tatínek,“ vysvětloval v rozhovoru pro Top Star Janda s tím, že v dohledné době se navíc všechno trochu změní.

„Já nevím, jaký je to příbuzenský vztah, ale manželka mého vnuka, která je Číňanka, je v jiném stavu,“ prozradil radostnou novinku zpěvák s tím, že se nemůže dočkat. „A já budu konečně pradědeček, na to se těším,“ dodal nadšeně Petr, který také odtajnil, že byl nedávno na vyštření srdce pomocí katétru. Je prý v nejlepším porádku.

Sám za svůj život zplodil hned pět potomků. S první ženou Janou, kterou mu vzala rakovina, měl kromě Marty ještě syna Petra. Ten ale v nedožitých 34 letech zemřel v roce 2001 také na rakovinu (jelikož měl v té době potomky, dočká se nyní muzikant přírůstku do rodiny z této strany). S druhou ženou, moderátorkou Martinou Jandovou (49) má pak rocker ještě dceru Elišku (25). Do dalšího dítěte už se Janda nežene, ovšem na dědečka a nově i pradědečka se prý cítí.

VIDEO: Petr Janda se plácl přes kapsu! Svou mladou ženu slušně rozmazluje.

Video
délka: 01:09

Petr Janda se plácl přes kapsu! Svou mladou ženu slušně rozmazluje Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
29 fotografií