Sympatická Jandová má velice střízlivý přístup k životu a rozhodně nepatří mezi ty, co se nějak obzvlášť zabývají minulostí. „Občas za mnou někdo přijde a s tragickým výrazem mi říká: ‚Ty jsi to měla tak těžký.‘ Chvilku přemýšlím a pak pochopím, co měl na mysli, že mi umřela máma a pak brácha. A že si tatínek záhy našel novou ženu. A že jeho třetí žena je mladší než já,“ vypočítává.

Ale je to bojovnice, a vždycky byla. Musela překousnout, že po smrti maminky její otec začal randit nejprve s přítelkyní ve stejném věku jako byla i ona, a pak si dokonce začal s dívkou o devět let mladší. Místo toho, aby Jandová vyvolávala nějakou zlou krev, s „novými maminkami“ se raději spřátelila. Obě její macechy jí ostatně pořídily nevlastní sestry - druhá partnerka Petra Jandy Martina (44) Elišku (26), současná choť Alice (36) Anežku (9) a Rozárii (6). A Marta s nimi vychází skvěle.

„Bavíme se a rozumíme si. Je mi o hodně líp, než kdybych na nich hledala chyby a hádala se s nimi, nebo na ně žárlila. Dělám to v životě tak, že když mám z někoho strach, radši se s ním skamarádím. Z nedostatku se snažím udělat přednost,“ prozradila dcera známého rockera svůj návod na pohodovou existenci bez zbytečných rodinných dramat.

Video
délka: 00:11.70

Marta Jandová má na svém Instagramu několik videí, kde učí německá slovíčka. Tentokrát natočila video se svým tátou, Petrem Jandou. instagram.com/marta.jandova

Fotogalerie
30 fotografií