Ester Janečková se poprvé od úrazu ramene objevila na obrazovce a s rukou v ortéze spolumoderovala pořad Sama doma, který se tento týden bizarní shodou okolností věnuje bolestem ruky. A bylo vidět, že i tuhle ostřílenou moderátorku to lehce vykolejilo. V přímém přenosu se jí dokonce podařilo několikrát přeřeknout, popletla jména vizážistky a kadeřnice, které na začátku pořadu prováděly proměnu divačky, a vůbec působila značně nervózně.

„Ester bere přípravu na pořad opravdu svědomitě. Celotýdenní téma ‚Bolesti ruky‘ bude moderovat se zlomený ramenem,“ objevilo se na facebookových stránkách pořadu Sama doma s nadsázkou. „Trochu se bojím, jaké téma budeme probírat příště…,“ připsala moderátorka, která trpí velkými bolestmi, pod snímek.

„S rukou nesmím hýbat a pořádně se ani nenajím,“ vysvětlila pak Janečková ve studiu České televize a dodala, že večeři jí musela uvařit její sedmiletá dcera Sára. K úrazu došlo před pár dny v Peci pod Sněžkou, když se Ester nechala odvézt na party na sněžném skútru řízeném kamarádkou. Cesta ovšem přišla Ester draho, jelikož skončila s odlomenou hlavicí pažní kosti. Na ošklivé zranění pak přišel až její manžel v Praze.

Místo relaxace a postupného zotavování zraněná Ester na Kavčích horách točí kromě Sama doma ještě další díly Pošty pro tebe. „Půjde to i s ortézou,“ komentuje moderátorka svou fotku ze studia. Kamarádky ji sice vyzývají, aby nepracovala a myslela na své zdraví, Janečková si však nedá říct. „Holky, díky, nebojte se o mě, já to zvládám. Naštěstí při moderaci nepotřebuju ruce. A všichni kolem mě se hezky starají,“ stojí si za svým.

VIDEO: Ester Janečková: Moje sestra je lesba! Tak proč se synovec (†14) kvůli homosexualitě oběsil? 

Video
délka: 02:08.88

Ester Janečková: Moje sestra je lesba! Tak proč se synovec (†14) kvůli homosexualitě oběsil? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
29 fotografií