I když to vypadalo, že se na ni opět usmálo štěstí, po půl roce vztahu přišlo velké neštěstí. Influencerka Aneta Mikšíčková na loňský rok jen tak nezapomene. Po sedmi měsících se jí v lednu rozpadlo manželství s právníkem Petrem. O pár týdnů později jí cesty zkřížil pohledný podnikatel František Doležal.

Brzy přišla do jiného stavu, ale podnikatele to natolik vyděsilo, že utekl, a tak A.N.D.U.L.A zůstala na všechno sama. V sobotu 9. února porodila syna Patrika. Jeho otec u porodu samozřejmě nebyl a těžko říct, zda bude na svého potomka finančně přispívat.

Jako chlap je pro mě mrtvej, jako otec uvidíme. Úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou. A asi s těma ženama. Zřejmě z golfu přes chůvičku. Jen ty geny, ku*va. Já nechci, aby tohle zdědil po něm. Ať je, prosím, hezkej jako tatínek, ale hlavně ne ‚chytrej‘,“ svěřila se Andula před nějakou dobou na sociálních sítích.

VIDEO: Barbie Myslivcová o songu, který vydala ze srandy: Mám přes 80 milionů zhlédnutí! Nečekala jsem to...

Video
délka: 01:59.04

Barbie Myslivcová o songu, který vydala ze srandy: Mám přes 80 milionů zhlédnutí! Nečekala jsem to... Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

Fotogalerie
10 fotografií