Vítězka reality show Nela Slováková se díky svým neonovým plavkám stala velmi úspěšnou podnikatelkou. Vydělává dost peněz nejenom prodejem bikin, ale i se jí daří zúročit svou popularitu na sociálních sítích. A tak není divu, že jí neustálé fňukání Veroniky Kopřivové, která si taky rozjela eshop, zvedá tlak. 

Na svůj Instagram Nela nejprve vložila hádanku, kterou položila svým fanouškům. Dnes jsem zase jako každý den měla strašně moc práce. Já chudinka jsem se nestihla ani najíst a koupit si své oblíbené kafe,“ píše v úvodu a následně pokračuje: „Neměla jsem čas ani telefonovat. Akorát jsem přidala několik Stories a fotku samozřejmě a upozornila po 295. bulvár, že já a my ho opravdu nepotřebujeme a moje jediné přání je, aby nám dali pokoj (to určitě).“

Na konci svého "rýpání" se brněnská královna Instagramu ptá svých fanoušků, zda ví, o kom je řeč. Samozřejmě všichni pochopili, že o Veronice Kopřivové. 

"Nes*ru se do nikoho, kdo se nes*re do mě. Když o někom mluvím, jsem konkrétní. Když je někdo zlý na mě, rozhodně já nebudu milá! Slečně Kopřivové jsem ‚fandila‘. Říkala jsem si, že je to chudák holka, co ji nikdo nemá rád. Za mladistvé chyby přece nemusí platit doteď a je i celkem šikovná, rozjela svůj byznys,“ napsala Slováková s tím, že tyto sympatie k ní ztratila poté, co na jejím profilu našla narážku na svou osobu. „Proč si o mně píše Stories a nekontaktuje rovnou mě, když se jí něco nelíbí?“ zeptala se.

Nelu vytočilo, že se Veronika navezla do jednoho instastories, které bohužel nepochopila... Kopřivová se k celé kauze nevyjádřila... 

VIDEO: Vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková: Na plese všem ukázala svůj rozkrok!

Video
délka: 01:23.54

Vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková: Na plese všem ukázala svůj rozkrok! Markéta Reinischová

Fotogalerie
30 fotografií