Přesto, že česká topmodelka Daniela Peštová tvoří více jak osmnáct let se slovenským zpěvákem Pavolem Haberou jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu, na sociální síti nečekaně přiznala, že Valentýn, takzvaný svátek zamilovaných, ji celé roky nechával chladným. „Doma jsme Valentýna neslavili, proto když jsem se odstěhovala do New Yorku, nechápala jsem, o čem ten humbuk je,“ svěřila se.

Její svět se ovšem v den, kdy porodila svému bývalému manželovi Tommasovi Butimu syna Yanicka (23), otočil vzhůru nohama. Tehdy začala tenhle svátek, který se na první pohled může zdát jenom marketingovým tahem, aby se lépe prodávala předražená čokoláda ve tvaru srdíček, teprve pořádně doceňovat. „Pro mě to není jen svátek zamilovaných, ale celkově oslava lásky. Ke svým dětem, k přátelům, rodině a k sobě samé. Zkrátka pro všechny, které milujeme,“ vysvětlila půvabná blondýnka.

Svá slova podpořila něžným černobílým snímkem, na kterém líbá svého synka, a kdyby k němu nepřipojila nenápadnou reklamu na šperky, které se jí na fotce lesknou na levačce, bylo by to skutečně dojemné vyznání.

Trojnásobná matka Peštová, rodačka z Teplic, která má kromě Yanicka ještě dvě děti, dceru Ellu Joy (16) a Paula Henryho (9), v tom však umí chodit, a tak si propagace luxusního zboží, které by se zrovna jako na potvoru skvěle hodilo jako valentýnský dáreček, vlastně skoro nikdo nevšiml…

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? 

Video
délka: 02:30.23

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

Fotogalerie
32 fotografií