Kanadská romantická komedie Perfect Kiss, kde má Lucie hlavní roli, se v Česku hrál minimálně, a to ve dvou malých kinech a asi jen dva týdny. Ale i to stačilo, aby si vysloužil hodně ostré kritiky a byl označen jako propadák roku. Vondráčková snímek, na kterém se částkou 3,4 milionu korun podílel i její manžel Tomáš Plekanec, obhajuje a na sociální síti své fanoušky zásobuje krátkými ukázkami, aby aspoň viděli, o co přišli.

„A třetí ukázka z našeho nejhoršího a nejpříšernějšího filmu všech dob!!! Perfect kiss už brzy pro vás v Evropě ke stažení na Itunes! Dám včas vědět. Hezký den všem,“ napsala k poslední ukázce Lucka a samozřejmě ji opentlila smajlíky.

Netrvalo dlouho a strhla se diskuze, jak je u všech příspěvku běžné. Většina komentujících zpěvačku vynáší do nebes a ti, co se odvážili napsat, že je film příšerný, nebo že je nebavil, to schytali ze všech stran. Sama Vondráčková reagovala jen na pozitivní příspěvky srdíčky a smajlíky.

Lucie, která se rozvádí s hokejistou Tomášem Plekancem, je už několik týdnů v Kanadě, kam odcestovala s jejich syny. Krátce na to byly chlapcům soudem odebrány pasy, aby nemohli vycestovat.

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64
Video se připravuje ...

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
31 fotografií