„Vzhledem k tomu, kolik mi je, nikdy si nejdu lehnout, aniž bych se odlíčila a dala si výživný krém. Ten si aplikuji i ráno. Prostě od určitého věku se pleti musí dát to, co opravdu potřebuje,“ vysvětlovala pro týdeník Sedmička Petra a vlastně tak čtenářkám radila, jak by měly o vzhled pečovat.

Na otázku, jestli ví o nějakých chybách, kterých se dopustila, navíc odpověděla: „Myslím si, že se o sebe starám v rámci možností dost pečlivě.“ Rady a tipy prý nasbírala hlavně z časopisů. „Už se v téhle branži pohybuji profesionálně šestačtyřicet let, takže jsem si za tu dobu vychytala líčení i péči o pleť,“ doplnila sebevědomě Janů, která ale přiznala i návštěvy kliniky estetické medicíny.

„Stará se o mě kamarádka, paní doktorka Němečková. Podstoupila jsem s ní už několik zkrášlovacích procedur. Například omlazení pleti aplikací výživných a omlazujících látek,“ prozradila. Přitom právě nepovedená plastika podle některých odborníků stála za její nedávnou proměnou, z níž jde pomalu strach.

Vždyť rusovláska vždy platila za pohlednou a na svůj věk i sexy dámu a její vrstevnice jí mohly v podstatě závidět a jistě by od ní nějakou radu ohledně půvabů uvítaly. Jenže to už je minulost, jelikož v září zpěvačka vyděsila fanoušky na pohled jasně oteklým a zarudlým obličejem. Ona sama to nejprve přičítala novému kudrnatému účesu a tomu, že po operaci nemohla cvičit, a tak nabrala pár kilo navíc. Její postava se ale na rozdíl od obličeje nijak výrazně nezměnila.

Ani na konci listopadu pak nebyla Petřina situace lepší a teprve krátce před svým velkým koncertem se dala trochu dohromady. Nejen tím, že se vrátila k původnímu účesu, ale hlavně se konečně svěřila do péče dermatologa. Teprve poté přiznala, co za jejími problémy vlastně stálo. „Zhruba měsíc a půl bojuju s alergií, která se projevuje různými způsoby, a jsem truhlík, že jsem šla s oteklým obličejem do společnosti a okamžitě se mi to vrátilo. Ale já už to víckrát neudělám,“ litovala svého rozhodnutí.

VIDEO: Petra Janů se zbavuje oteklého obličeje! Proč to nechala zajít tak daleko?

Video
délka: 02:15.53

Petra Janů se zbavuje oteklého obličeje! Proč to nechala zajít tak daleko? Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
50 fotografií