„Mám strach, jestli mě diváci poznají...“ obávala se Janů. Sama cítila, že její obličej není zcela v pořádku. „Musím přiznat, že mne celá situace pořádně trápí. Bojuji s tím už měsíc, mám nějakou alergii a zatím se nepovedlo zjistit, z čeho pramení. Před koncertem jsem proto podstoupila vyšetření, kde testovali, na co jsem alergická,“ postěžovala si zpěvačka, která kvůli novým zdravotním komplikacím navštívila dermatologa. 

LESK: Petra Janů se zhroutila kvůli zničenému obličeji. A zemřel Lubomír Kostelka

Video
délka: 03:07

Petra Janů se zhroutila kvůli zničenému obličeji. A zemřel Lubomír Kostelka Blesk TV

„Shodila jsem kudrny a vrátila se ke starému osvědčenému střihu. Nový účes byl špatná volba!“ přiznala Janů. Také ji hodně zaskočily dotazy, jestli není onkologicky nemocná. „Ta alergie je tak na antibiotika, ale fakt nemám žádné onkologické problémy. Jen mi takovéto dotazy zrovna na psychice nepřidají,“ dodala zpěvačka, která se těší, až bude zase v pořádku. 

Sama Janů nepopírá, že v minulosti využila služeb estetické medicíny ke zkrášlení obličeje a nechala si aplikovat metacrill, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu. „Pomocí podkožních nití mám pozvednuté tváře a čeká mě ještě čelo. A to je vše,“ říká trojnásobná Zlatá slavice. Nepovedenou plastiku však striktně vylučuje!

VIDEO: Petra Janů se zbavuje oteklého obličeje! Proč to nechala zajít tak daleko?

Video
délka: 02:15

Petra Janů se zbavuje oteklého obličeje! Proč to nechala zajít tak daleko? Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
44 fotografií