Michal David si toho na konec roku dost naložil, a to se odrazilo na jeho zdraví. "Operace zatím nehrozí, to se mi dost ulevilo, protože toho musím ještě dost udělat. A navíc odlétáme s manželkou a synovcem Sebíkem do Španělska, kde máme domek. Budeme tam až do půlky ledna a doufám, že mi teplo a klid udělají dobře. Je tam 28 stupňů, tak budu i plavat, a to mi vždy na záda pomůže," říká Michal, který na akci v Alzheimer Home, kde byl jako jedním z kmotrů kalendáře, odmítal sundat zimní kabát.

"Držím se rady lékaře, který mi kromě léků naordinoval také neustálé teplo na páteř. Jsem sám překvapen, že to skutečně zabírá. Opravdu jsem se bál, že dnes nebudu moct dorazit, ale naštěstí to dobře dopadlo. Vznikly opravdu krásné fotografie a tentokrát skutečně vím, že výtěžek půjde na dobrou věc," dodal zpěvák.

"Velmi rád jsem tohle centrum podpořil, protože je dobré o téhle nemoci vědět a nezavírat před ní oči. Nikdy nevíte, co vás ve stáří potká," míní David.

Ten má za sebou náročný prosinec. "Celé dny jsem ve studiu, kde pracuji na novém muzikálu a večer mám vystoupení na různých akcích. Asi jsem to letos opravdu přehnal. Udělaly se mi i nějaké výrůstky na krční páteři, hrozně to bolí. Zkoušel jsem fyzioterapii, ale nezabírá," svěřil se hitmaker.

VIDEO: Michal Davida: Zažívá teror a přišel o prachy!

Video
délka: 00:35.86

Michal Davida: Zažívá teror a přišel o prachy! Blesk TV

Fotogalerie
28 fotografií