Lucie Vondráčková se po celou dobu tváří a chová jako matka roku, pro které je dobro synů na prvním místě. Ale místo toho, aby je chránila a držela od tohoto humbuku co nejdál, tak je neustále zmiňuje a tvrdí, že nejlepší žití je pro ně v Kanadě, kde po odchodu Tomáše Plekance do Česka zůstala. A chtěla by tam s nimi zůstat i přes Vánoce. To rozvířilo emoce na sociálních sítích.

„Nejhorší je řešit rozvodové s**čky přes děti a média. Kdyby byla trocha snahy, děti by o vánočních svátcích mohly být tam i tam... Nejsem zastánce nikoho, ale o prsa v sympatiích u mě vede pan Plekanec," myslí si pisatelka Petra.

Hokejista si přeje, aby se synové vrátili do Čech a chodili do školy tady. Dokonce navrhuje střídavou péči. Ale to Lucka odmítá. Před několika hodinami se do jejich sporu vložila maminka Tomáše paní Květa Plekancová. Ta tvrdí, že zpěvačka děti brzy začala dávat do soukromé školky a často létala na dovolenu na Kubu. To Lucka popírá a na svůj profil napsala, že byla jen třikrát, protože chtěla synovi ulehčit od kašlíku.

„Taky je ostuda, že se do toho hnusu nechala zatáhnout „babička" Plekancová, jako že chudák Tomík, co on té Lucce všechno platil, no kruci, vždyť byla jeho ženou, ne, tak potom co má máslo na hlavě, jde s výčitkami? Trapák, no já už vím, proč nemám doma nic takového, co si říká chlap. Co dodat! Pan Plekanec, už hlouběji klesnout nemůže!" tvrdí nazlobená pisatelka Vendula, která pro změnu straní Lucii. 

„Lucko, já Vás měla ráda, ale čím dál tím víc mi vaše rozvodová válka leze na nervy... Chápu, že rozchod bolí a je těžké se koukat na fotky toho druhého, který je opět zadaný, ale máte tyto „dojemné scény" skutečně zapotřebí?" píše na Facebooku Katka. A zpěvačku nešetří ani Beatrix: „Je vidět, že geny se nezapřou a hra na city vám jde opravdu dobře! Skoro bych se zeptal, kdo vám tu dovolenou platí, když jste se musela vzdát své rádoby úžasné kariéry a věnovat se rodině."

Diskuze pod fotkou Lucky se synem z Kuby se strhla jako lavina a rozdělila se na dva tábory. Jedni ji vynášejí do nebes, jiní ji lynčují. Vondráčková diskuzi čte, ale srdíčky a pusinkami reaguje jen na ty, které jsou v její prospěch. Tohle celé je opravdu šílené...

VIDEO: Plekanec před novináři: Studuju kanadské právo! Kvůli rozvodu s Vondráčkovou

Video
délka: 27:19.96

Plekanec před novináři: Studuju kanadské právo! Kvůli rozvodu s Vondráčkovou Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií